Léčiva

Vlastnosti
Značky
  •  
  •  
sera med Professional Nematol
sera med Professional Nematol 10 ml
Jsou k dispozici varianty
349,00 Kč
(3 490,00 Kč / 100 ml)
sera med Professional Nematol
Aqualight Garlic – čistý česnekový extrakt 30 ml
Aqualight Garlic – čistý česnekový extrakt 30 ml
255,00 Kč
Aqualight Garlic – čistý česnekový extrakt 30 ml

Zde se nacházíte v naší kategorii léčiv. Tyto prostředky mohou pomoci vyléčit nemoci nebo jim předcházet. Naše léčiva, například multivitamínové přípravky, dezinfekční prostředky nebo přípravky pro první pomoc při onemocnění ryb, přitom pocházejí od renomovaných výrobců jako Sera, eSha nebo JBL.

Přeprava je bez adekvátních léků pro ryby velmi stresující záležitost. Náš tip před přemístěním ryb do nového akvária: karanténa v aklimatizačním akváriu. Zde se ryba umístí do akvária se směsí vody použité pro přepravu a akvarijní vody a se správným přípravkem pro zvýšení imunity z našich léků pro ryby. Tím se u živočicha odbourají stresové hormony, ochrání se sliznice, dezinfikují se zranění a usmrtí se paraziti.

Také špatné hodnoty vody mohou vyžadovat použití léčiva. Přísady do vody tak mohou zabránit výskytu škodlivých koncentrací v akvarijní vodě, která často poskytuje dobré životní podmínky pro bakterie, plísně a parazity. V takovém případě pak není nutné později používat silnější léky. Máme ostatně také léčiva, která mohou pomoci při prvních známkách zaplísnění jiker, napadení tlamy a ploutví plísní a napadení červy v oblasti žaber.