Síťky do jezírka

Vlastnosti

Podběrák patří k základnímu příslušenství pro péči o jezírko: Právě na podzim se musí majitelé jezírek častěji starat o jejich údržbu. Součástí této údržby je zejména odstraňování listí a řas. Všechny tyto práce zvládnete nejlépe, pokud při nich použijete podběrák pro údržbu jezírek. Máme pro vás ten správný podběrák pro každý účel použití: Nabízíme jak klasické podběráky na listí, tak také přesazovací podběráky a podběráky pro zahradní jezírka se sítí, která má podle účelu použití buď malá, nebo velká oka.

Vhodný podběrák upotřebíte nejpozději v okamžiku, kdy se mezi rybí obsádkou objeví nemoci nebo pokud musíte ryby přesadit. Díky teleskopické násadě podběráku můžete pohodlně a s minimem stresu odchytit ryby i ve velkých jezírkách. Při pořizování podběráku byste měli v každém případě věnovat pozornost vhodné velikosti ok, pakliže budete chtít podběrák používat k přesazování ryb.

Top značky podběráků pro jezírka

Už žádné starosti s poškozenými sítěmi a křehkými teleskopickými rukojeťmi: U ZooRoyal najdete pouze podběráky té nejvyšší kvality. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv podběrák, vždy se bude jednat o spolehlivý kousek vyrobený z materiálů nejvyšší kvality.