Zazimování jezírka

Vlastnosti

Zde najdete vše, co potřebujete pro vytvoření jezírka odolného proti mrazu: Ať už zvolíte vyhřívání do jezírka nebo rozmrazovač, s naším příslušenstvím z kategorie „Odolnost proti mrazu“ bude vaše jezírko na zimu perfektně připraveno. Kvalitní příslušenství vyřeší potíže s jezírky, která nejsou odolná proti mrazu, za vás.

Pokud jezírko není odolné proti mrazu, znamená to, že je pokryté souvislou vrstvou ledu. Protože kyslík je pro vaše ryby životně důležitý, nemohly by za takových okolností zimu přežít. Řešení pro vaše jezírko: Otvor ve vrstvě ledu, který zajistí dostatečný přísun kyslíku a odvádění hnilobných plynů. Cenově nejvýhodnější variantou je rozmrazovač neboli plovák, který plave na hladině a sám o sobě je samozřejmě mrazuvzdorný.

Zamrzání hladiny v zimě můžete zabránit také vyhříváním do jezírka – kromě toho tak zabezpečíte optimální přísun kyslíku a vaše jezírko se stane odolným proti mrazu. Dále pak ve vašem zahradním jezírku udržuje konstantní teplotu vody. U nás najdete všechny možné druhy řešení pro jezírko odolné proti mrazu!