Beco Pets Beco Ball míček pro psy, modrý

Číslo produktu: 1000046704

Míček pro psy Beco Pets Beco Ball v modré barvě je hračka pro psy, která je jako první na světě vyrobena z trvanlivého kaučuku s výplní z rýžových slupek. Odolný, netoxický a přírodní.

169,00 Kč

plus poštovné

Velikost Číslo produktu Cena
1000046703 149,00 Kč
1000046704 169,00 Kč
1000046705 229,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Zvláštnosti
Lze ji naplnit pamlsky, Plovoucí, Robustní a odolné
Barva
modrá
Velikost
L, M, S
Značka
Beco Pets
Materiál
Přírodní kaučuk
Aktionsnummer
5918

Míček pro psy Beco Hundeball v modré barvě z produkce Beco Pets je něco zcela inovativního a nového. Je to hračka pro psy, která je jako první na světě vyrobena z kaučuku a vláken rýžových slupek. Hračka je nejen netoxická, ekologická a bezpečná, ale také biologicky odbouratelná, protože neobsahuje jakékoli umělé složky.
Vedle těchto vynikajících biologických vlastností však míček Beco Ball přesvědčí i jako hračka pro psy. Díky odolnému materiálu nejen dlouho vydrží a postará se o dlouhotrvající zábavu, ale je také velmi elastický a měkký, což je zajímavé zejména při házení. Díky vlastnostem materiálu poskakuje nepředvídatelnými směry, a tak je chytání míčku napínavým úkolem. kromě toho plave na vodě a při házení vydává houkavé a pískavé zvuky.
Navíc má míček pro mnoho psů zvláštní přitažlivou sílu díky decentní vanilkové vůni a skutečnosti, že jeho vnitřek lze naplnit pochoutkami. Míček dodáváme ve čtyřech různých velikostech.

Podrobnosti produktu:

  • Hrací míček pro naplnění pochoutkami, který je jako první na světě vyroben z přírodního kaučuku a vláken z rýžových slupek.
  • 100% přírodní a netoxický (biologicky odbouratelný)
  • Obzvlášť pevný a odolný vůči prokousnutí
  • plave & je ideální k aportování, protože při házení houká a píská
  • Lze jej naplnit pochoutkami
  • Skvělá hračka pro psy k aportování