Bunny RattenTraum Basic

Číslo produktu: 1000021950

Plnohodnotné a výživné krmivo pro krysy od firmy Bunny. Vyvážená receptura, speciálně přizpůsobená nutričním potřebám krys.

839,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
209,75 Kč / 1 kg 1000021950 839,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Forma krmiva
Vločky
Velikost balení
4 kg
Značka
Bunny
Produktová řada krmení
Bunny RattenTraum
Zvířecí druh
Ratte

Krysy jsou šikovní hledači potravy, pro které je nejlepší výživná strava obsahující mnoho různých látek.Bunny RattenTraum se zaměřuje na druhově přizpůsobené krmení těchto inteligentních hlodavců a nabízí kompletní krmivo pro krysy z 20 složek. 50 % surovin pochází z původní domoviny krys (Sibiř, Čína), tento sen pro hlodavce navíc obsahuje . sýr a kuřecí maso, ovoce, zeleninu, obiloviny a semena.

O pozitivní vzhled pokožky a srsti se starají pivovarské kvasnice a mláto, které jsou společně s dalšími hodnotnými přísadami Bunny slisovány do pelet o ideální velikosti. Tvrdost, velikost a tvar částí krmiva podstatným způsobem ovlivňují stále dorůstající řezáky.RattenTraum od firmy Bunny dodává lehce využitelnou energii v koncentrované podobě.

Podrobnosti produktu:

  • 20 koncentrovaných složek
  • s živočišnými proteiny ze sýru a kuřecího masa
  • aktivní vitální látky z ovoce a zeleniny
  • pivovarské kvasnice a mláto pro péči o pokožku a o srst
Složení

oves, kukuřice, pšenice, ječmen, pšeničné otruby, ovesné vločky, slunečnicová mouka, kukuřičné lupínky, hrachové lupínky, špaldové vločky, lněné semínko (4 %), dýňová jádra (4 %), vojtěška, pšeničné vločky, uhličitan vápenatý, mrkev, mláto, paprika, mrkvové výlisky, pivovarské kvasnice, jitrocel, inulin, kuřecí maso (0,5 %), sýr (0,5 %), květy heřmánku, jablka, červená řepa, rohovník. (zelenina 8 %)

Doplňkové látky

Vit. A 7.900 IE ? Vit. D3 580 IE ? Vit. E / all rac-alpha-Tocopherylacetat 47 mg ? Kupfer als Kupfer(II)-sulfat, Pentahydrat 4,8 mg ? Jod als Calciumjodat, Hexahydrat 0,7 mg ? Eisen als Eisen(II)-sulfat, Monohydrat 39 mg ? Zink als Zinkoxid 48 mg ? Mangan

Analytické složky

hrubá bílkovina 14,3 % hrubé oleje a tuky 5 % hrubá vláknina 6,8 % hrubý popel 5,5 % vápník 0,6 % fosfor 0,44 %?

Doporučený způsob krmení:
Naplňte misku krmivem pro potkany Traum BASIC a doplňte teprve poté, až bude miska úplně prázdná. Denně podávejte kvalitní seno bunny (např. seno s proteiny bunny) a čerstvou, vlažnou vodu.