DENNERLE redukční ventil Evolution Space

Číslo produktu: 1000015651

Dennerle redukční ventil Evolution Space je celosvětově první redukční ventil s integrovaným magnetickým ventilem. Pro přesné a bezpečné hnojení CO2.

5 990,00 Kč
včetně DPH

včetně dopravy

Ihned k odeslání, dodací lhůta 4-6 dny
Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Sladká voda
Značka
Dennerle
Aktionsnummer
4399

Redukční ventily musí v akvaristice splňovat nejvyšší nároky, neboť kvalita tlakového redukčního ventilu je odpovědná za to, zda lze zaručit přesné a bezpečné CO2 hnojení.

Nová a inovativní DENNERLE řada Evolution nabízí moderní techniku CO2, která se nejen snadno ovládá, ale také funguje velmi precizně a spolehlivě.

DENNERLE řada Evolution splňuje veškeré požadavky

Protože má DENNERLE redukční ventil Evolution Space jen jeden regulační knoflík, je obsluha snadná jako nikdy předtím. „Dynamic Valve Control“ (DVC) zaručuje konstantní počet bublin. Při regulování probíhá automatické vyrovnání tlaku, takže již není problémem rychlé a přesné nastavení. Automatická pojistka proti přetlaku zaručuje zvýšenou bezpečnost.
Díky konstrukci z vysoce pevné hliníkové slitiny je hmotnost DENNERLE redukčního ventilu Evolution Space velmi nízká. Závit na lahvi má bezpečnostní odvzdušnění, interní jemný filtr zajišťuje vysokou provozní bezpečnost.

DENNERLE redukční ventil Evolution Space lze univerzálně použít s:

  • Dennerle CO2 patronami (80 g)
  • s adaptérem pro Dennerle jednorázové lahve
  • s adaptérem pro všechny jednorázové lahve
  • optické zobrazení stavu sepnutí prostřednictvím modré LED
  • Vysoká připravenost k provozu: při výpadku proudu se přívod CO2 přeruší
  • 9V bezpečné malé napětí pro bezpečný provoz na akváriu