ZooRoyal hračka pro psy mýval, barva šedá a antracitová

Číslo produktu: 1000074457

Skvělá velká plyšová hračka (cca 30 cm) pro psy ve formě naprosto roztomilého mývala, z příjemných, vysoce kvalitních materiálů, včetně pískátka/klaksonu a šustivé fólie v ocasu, vysoce kvalitní zpracování.

149,00 Kč
běžně 199,00 Kč (-25,1%)

plus poštovné

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
ZooRoyal
Barva
antracit, šedá
Materiál
Polyester
Vybavení
S akustickým signálem
Aktionsnummer
5290, 5492CZ

Plyšový roztomilý mýval vašeho psa nadchne. V ocasu jednorožce je schovaná šustivá fólie a v těle pískátko/klakson. Šustivá fólie navíc rozvíjí herní instinkt a poskytne vašemu psovi spoustu radosti. Díky vyšívaným detailům, jako je obličej, nehrozí nebezpečí udušení malými částmi. Příjemný pocit při dotyku z něj dělá oblíbeného partnera k mazlení a věrného společníka vašeho psa.

Upozornění: Hračka pro zvířata! Dohlížejte při hraní na vaše zvíře. Tento výrobek není nezničitelný. Nedovolte zvířeti hračku používat, je-li poškozena. Hrozí nebezpečí spolknutí. Hračku vyberte podle velikosti zvířete. Před použitím odstraňte obal. Tyto informace si uschovejte.

Podrobnosti produktu:

  • k mazlení, hraní, aportování a nošení
  • s pískátkem/klaksonem a šustivou fólií v ocasu
  • vyšívané detaily – nehrozí nebezpečí udušení malými částmi
  • Barvy: barva antracitová, šedá
  • Materiál: polyester
  • Rozměry (d x š x v): cca 18 × 9 × 30 cm

Upozornění:
Hračka pro zvířata! Dohlížejte při hraní na vaše zvíře. Výrobek není nezničitelný. Nedovolte zvířeti hračku používat, je-li poškozena. Hrozí nebezpečí spolknutí. Pravidelně kontrolujte, zda výrobek není poškozený a pokud má nějakou závadu nebo došlo ke ztrátě nějakých součástí, vyměňte ho, jinak nelze vyloučit poranění zvířete. Vyberte prosím hračku podle velikosti zvířete.