Dog's Love Hypoallergen variace chutí s kachnou a koňským masem, 12× 400 g

Číslo produktu: 1000060059

Hypoalergenní menu značky DOG‘S LOVE pro psy obzvláště citlivé na stravu, kteří trpí na alergie a intolerance, vhodné i pro dietní stravování s vyloučením některých druhů potravin.

1 149,00 Kč

včetně dopravy

(239,38 Kč * / 1 kg)
Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Bez aromatických látek, Bez barviv, Bez cukru, Bez konzervačních prostředků, Bez laktózy, Monoprotein
Aktionsnummer
5919, 5955CZ
Zvířecí druh
Hund
Nabídky
Míchané balení
Produktová řada krmení
Dog's Love Hypoallergen
Druh masa
Kachna, Kůň
Životní fáze
Dospělý, Senior
Značka
Dog's Love
Zvláštní potřeby
Alergici

Sortiment základních krmiv „DOG’S LOVE Classic“ doplňují hypoalergenní druhy DOG’S LOVE &s koňským masem a kachnou a kachním masem s topinambury a mrkví, které obsahují některé méně používané druhy bílkovin. Jejich receptura byla pečlivě vytvořena s pomocí zvěrolékařů a přizpůsobena výživovým potřebám psů citlivých na potravu.

Stále více psů trpí nesnášenlivostí některých druhů potravin a alergiemi. Tyto stavy se mohou projevit poruchami v zažívacím traktu, špatnou kvalitou srsti a/nebo dráždivými změnami na kůži. Pomocí méně používaných zdrojů bílkovin (koňské nebo kachní maso) a nižšími dávkami dalších speciálně vybraných surovin snižují HYPOALERGENNÍ druhy krmiv značky DOG’S LOVE významně riziko alergií a nesnášenlivosti. Záměrně totiž neobsahují složky, které nejčastěji vyvolávají alergie. Na všech produktech značky DOG’S LOVE najdete soupis použitých ingrediencí, takže na první pohled zjistíte, které suroviny obsahují, a podle toho můžete přesně nastavit jídelníček svého psa podle jeho specifických potřeb.

Podrobnosti produktu:

  • základní strava pro dospělé psy
  • 100% potravinářská kvalita
  • hypoalergenní receptura
  • Monoprotein:
  • ochrana podzemních vod & půdy

Bez: lepku, cukru, sóji, kostní a masové moučky, odpadních produktů z jatek, barviv, aromat a konzervačních látek, pokusů na zvířatech, zvýrazňovačů chuti a GMO

Složení

koňské a kachní maso: koňské maso 60 %, pastinák 25 %, rajčata 6 %, lněný olej, minerály, mořské řasy.

Kachna s topinamburem a mrkví: kachní maso 60 %, topinambur 19 %, mrkev 15 %, minerální látky, lněný olej, moučka z mořských řas.

Doplňkové látky

koňské a kachní maso: vit. A 2 025 IU, vit. D3 229 IU, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 20 mg.
Kachna s topinamburem a mrkví: vit. A 2 025 IU, vit. D3 229 IU, zinek (jako síran zinečnatý, monohydrát) 20 mg.

Analytické složky

koňské a kachní maso: hrubá bílkovina 10 %, hrubé oleje a tuky 6 %, hrubý popel 2,3 %, hrubá vláknina 1,5%, vlhkost 77 %

Kachna s topinamburem a mrkví: hrubá bílkovina 7 %, hrubé oleje a tuky 7 %, hrubý popel 2,4 %, hrubá vláknina 1,5%, vlhkost 76 %

Doporučený způsob krmení:
Pro zdraví vašeho čtyřnohého miláčka je důležité, aby vždy dostal porci krmení přiměřenou jeho velikosti, aktivitě a zdravotnímu stavu. Navíc by měl mít kdykoliv přístup k čerstvé vodě.

Koňské a kachní maso

Hmotnost psa Množství krmiva na den
5 kg 200–400 g
10 kg 400–600 g
20 kg 600–950 g
30 kg 950 – 1 400 g