ebi odpočívadlo pro kočky Katla

Varianta

4 739,00 Kč

4 739,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Chce vaše kočka opět ukázat drápky? Škrabací stromy by neměly chybět v žádné kočičí domácnosti, protože jsou nezbytné pro péči o drápky a pro přirozený škrábací instinkt. Zvlášť kočkám, které rády škrábou, je vhodné nabídnout příležitost ke škrábání v každé místnosti.
Zde se může vaše kočka nejen vydovádět, ale také si odpočinout. Je to nejen skvělé místo na posilování drápků, ale také na lezení a hraní. Škrabací strom je vybaven houpací sítí pro pohodlné přestávky. Udělejte své kočce radost – se škrabacím stromem od společnosti Europet Bernina.
Škrabací strom pro kočky je velmi důležitým vybavením pro každou kočku. Slouží jako hračka, místo na spaní, místo pro očistu a broušení drápků. Abyste zajistili, že vaše kočka bude škrabací strom používat, měli byste zvolit správné umístění. Postavte jej ideálně v blízkosti oblíbeného místa vaší kočky. Alternativně by mělo stát tam, kde má kočka k němu snadný přístup.
Pokud je vaše kočka vůči novému škrabacímu stromu skeptická, můžete to rychle napravit pomocí několika triků: K dispozici máte několik lákadel od spreje z kozlíku lékařského až po šantu kočičí. Za zkoušku samozřejmě stojí i odměna v podobě pamlsku pro kočky. Náš tip: Schovejte polštář s kozlíkem pro kočky, oblíbené kočičí krmivo nebo hračku u nového příslušenství. Vaše kočka se tak s ním rychle spřátelí.

Podrobnosti produktu:

  • K lezení a hraní
  • S houpací sítí

Číslo produktu
1000081559