FELIX Sensations Extras Výběr z vody 12× 85 g

Číslo produktu: 1000071549

FELIX Sensations Extras Výběr z vody 12× 85 g je základní krmivo pro dospělé kočky.

139,00 Kč

plus poštovné

(136,27 Kč * / 1 kg)
Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Velikost zvířete
Všechny velikosti
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez přídavku aromat, S vitaminem E, Vitalita a vitaminy
Druh masa
Losos
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
Kousky
Značka
Felix
Nabídky
Míchané balení
Zvířecí druh
Katze
Aktionsnummer
5740, 5796

FELIX® Sensations® Extras je výběr neodolatelných pokrmů , vyrobených z kvalitních složek, které vypadají senzačně, voní senzačně a vaší kočce budou samozřejmě také senzačně chutnat. Každý druh se skládá z jemných kousků s příchutí lahodného sýra nebo lahodné slaniny – neočekávaný požitek, který se pro každého uličníka stane dobrodružstvím! Pomáhá udržovat vitalitu a dodává energii pro neplechy. Jste také šťastným majitelem tak senzační kočky, jako je Felix? FELIX® Sensations® Extras nabízí každý den vašemu mazlíčkovi rozmanitou pestrost chutí.

Podrobnosti produktu:

  • z kvalitních přísad
  • s jemnými kousky
  • dodává vaší kočce vitalitu

 

 

Složení

losos s příchutí sýra:maso a vedlejší produkty živočišného původu* (12 %), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % losos), minerální látky, zelenina, cukr, mléko a mlékárenské výrobky (0,17 % vysušený čerstvý sýr, odpovídá 1 % čerstvého sýru).
*Kousky: 40 % masa a vedlejších produktů živočišného původu.

tuňák s příchutí sýra:maso a vedlejší produkty živočišného původu* (12 %), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % tuňák), minerální látky, zelenina, cukr, mléko a mlékárenské výrobky (0,17 % vysušený čerstvý sýr, odpovídá 1 % čerstvého sýru).
*Kousky: 40 % masa a vedlejších produktů živočišného původu.

treska s příchutí slaniny:maso a vedlejší produkty živočišného původu* (12 %, z toho 1 % slanina), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % treska obecná), minerální látky, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina, cukr.
*Kousky: 40 % masa a vedlejších produktů živočišného původu.

pstruh s příchutí slaniny:maso a vedlejší produkty živočišného původu* (12 %, z toho 1 % slanina), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % pstruh), minerální látky, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina, cukr.
*Kousky: 40 % masa a vedlejších produktů živočišného původu.

Doplňkové látky

síran železnatý monohydrát (Fe) 7,6 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 0,66 mg/kg, vitamin A 655 IU/kg, vitamin D3 100 IU/kg, vitamin E 15 IU/kg, taurin 413 mg/kg, jodát vápenatý, bezvodý 0,19 mg/kg, síran manganatý monohydrát 1,5 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 13 mg/kg. Technologické přídatné látky: Kasiová guma 2500 mg/kg Senzorické přídatné látky:

Analytické složky

obsah tuku 2,5 %, vlhkost 82 %, kyselina linolová (omega-6) 0,4 mg/kg, bílkoviny 11,5 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 0,05 %

Dospělé kočce (4 kg) podávejte 4 kapsičky denně, které by se měly rozdělit do min. 2 jídel. Tyto orientační hodnoty platí pro mírně aktivní kočky při běžné okolní teplotě. Individuální potřeby se mohou lišit, a proto by mělo být množství krmiva adekvátně přizpůsobeno, aby si kočka zachovala zdravou váhu a štíhlou linii. Podávejte při pokojové teplotě. K dispozici by vždy měla být čistá, čerstvá pitná voda. Dospělé vykastrované kočce (4 kg) podávejte 3 kapsičky denně, které by se měly rozdělit do min. 2 jídel.