Grässlin automatický dávkovač krmiva Rondomatic 400

Číslo produktu: 1000011943

Grässlin Rondomatic 400 je individuálně plnitelný automatický dávkovač krmiva. Zaopatří ryby krmivem až po dobu 28 dnů. Vhodný do myčky nádobí.

1 649,00 Kč

včetně dopravy

(4 122,50 Kč * / 1 kg)
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Značka
Grässlin
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Návod k použití automatického dávkovače krmiva Rondomatic 400 1_pdf_icon_large.png

Chce-li jet akvarista na dovolenou, musí samozřejmě zajistit někoho, kdo v jeho nepřítomnosti rybky zkontroluje a nakrmí. To však často vůbec není snadné: Buď není k dispozici vhodná osoba, nebo ti, kteří k dispozici jsou, nedisponují znalostmi z oblasti akvaristiky a ryb. Otázkou zde je, zda máme riskovat, že se takový akvaristický laik postará o naše rybky.

Na místě je bezpečnější alternativa, a to automatický dávkovač krmiva od firmy Grässlin. Dávkovač se buď připevní na sklo pomocí nasazovacích spon, nebo se umístí na kryt akvária, ve kterém však musí být otvor. Podle potřeby postačí jednorázové naplnění až na dobu 28 dnů, takže díky dávkovači jsou možné i delší cesty. Přitom je úplně jedno, jaký druh krmiva se rybám servíruje, dávkovač na krmivo umí všechno: Ať už vločkové krmivo, nebo larvy, tablety či medikamenty – s dávkovačem lze podávat vše v přesně stanoveném čase. Je možné i opakované krmení v rámci jednoho dne: To je tedy skutečně něco, co by sousedé nebo rodina pravděpodobně nemohli zajistit, pokud tedy nebydlí ve stejném domě.

Jakmile je akvarista zase zpátky, není problém ani čištění automatického dávkovače krmiva, neboť krmicí přihrádky lze jednotlivě odnímat a mýt v myčce na nádobí. Pro upevnění existuje několik možností. Díky všem těmto vlastnostem umožňuje automatický dávkovač krmiva od firmy Grässlin příjemné prázdniny s dobrým pocitem, že je o rybky, které zůstaly doma, výborně postaráno.

Popis produktu:

  • 28 krmicích přihrádek s objemem plnění po 3,5 ccm. Objem plnění celkem 100 ccm.
  • Vhodné do myčky na nádobí.
  • Automatický dávkovač krmiva má průměr 16,5 cm a výšku cca 3,5 cm.
  • Nejkratší časový interval při opakovaném krmení v jeden den činí 2 hodiny.
  • Přípojka napájení 24 V.

Built with love by IT-Verticals