Grau Cat Care Plus tablety s bylinkami a kvasnicemi, 200 ks

Číslo produktu: 1000018274

Cat Care Plus tablety s bylinkami a kvasnicemi dodají vašemu psovi hodnotné vitamíny, stopové prvky a aminokyseliny. Účinky: Ke zlepšení odolnosti psů.

419,00 Kč
včetně DPH

plus poštovné

(2,10 Kč / 1 ks)
Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Vlastnosti krmiva
Vitalita a vitaminy
Životní fáze
Vše
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém
Značka
Grau
Produktová řada krmení
Grau Cat Care Plus

Doplněk stravy pro kočky
Vitamíny, minerální látky a hodnotné aminokyseliny jsou nepostradatelné pro zdravý a aktivní život. Kvasnice dodají masožravcům jako je pes a kočka výživné látky, které skutečně využijí. Proto mají vysokou biologickou dostupnost. Buňky kvasnic v těchto tabletách se rozkládají přirozeným způsobem, takže organismu masožravce jsou účinné látky poskytnuty mimořádně efektivně.

Kvasnice obsahují mnoho speciálně pro kočky hodnotných vitálních látek. Šetrný způsob rozložení garantuje vysokou biologickou dostupnost přirozeně dostupných vitamínů, minerálních látek a aminokyselin obsažených v těchto tabletách s bylinkami a kvasnicemi. Máte tak jistotu, že je vaše kočka optimálně zásobena živinami.

Přirozeně se vyskytující vitamíny, především komplex vitaminů B a biotin, se podílí na tvorbě chlupů a spolu s aminokyselinami zajišťují lesklou a hedvábnou srst. Minerální látky a stopové prvky jsou nutné pro mnoho procesů látkové výměny a pro tvorbu životně důležitých enzymů. Cenné bylinky tento efekt ještě znásobují.

Podrobnosti produktu:

  • vynikající jako léčebná kúra
  • obsahuje cenné vitamíny a minerální látky
  • optimalizují podávání živin
  • posilují odolnost
Složení

otevřené sušené kvasnice, kukuřičný škrob, laktóza, směs bylin

Doplňkové látky

podle výrobce žádné

Analytické složky

hrubá bílkovina 33,4 %, hrubé oleje a hrubé tuky 3,7 %, hrubá vláknina 6 %, hrubý popel 6,3 %, vlhkost 4 %, škrob 17,7 %

Použití/dávkování:
denně 1–2 tablety