Hunter postroj Divo Reflect černý

Varianta

XS
1 019,00 Kč
S
1 069,00 Kč
S–M
1 149,00 Kč
M
1 249,00 Kč
L
1 309,00 Kč
L–XL
1 369,00 Kč

1 369,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
 • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

 • Snadná a bezpečná platba

 • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Tento Hunter reflexní postroj pro psy Divo v černé barvě je dobrou alternativou ke klasickému obojku, protože zmírňuje tlak na citlivá místa, jako je krk a hrdlo. Je vyroben z nylonu, neoprenu a je robustní a zároveň se snadno čistí. Díky svým robustním a odolným vlastnostem má dlouhou životnost. Je vybaven uzavírací sponou.

Protože blaho vašeho psa je to nejdůležitější: Tento černý postroj pro psy Divo Reflect značky Hunter prospívá pohodě vašeho čtyřnohého přítele, zejména pokud se ve vzrušujících situacích rád trochu víc přetahuje o vodítko.

Aby se váš pes při procházkách se svým pánem cítil pohodlně, mělo by vybavení poskytovat vysokou úroveň pohodlí pro vašeho mazlíčka, aniž by byla zanedbána bezpečnost. Při dobrodružstvích a vzrušujících výletech vám poskytuje větší kontrolu nad vaším mazlíčkem. Často není snadné zvládnout svého čtyřnohého přítele, zejména ve stresových situacích. Postroj výrazně lépe rozkládá tažnou sílu, takže majitel psa má nad ním větší kontrolu, a zároveň ulevuje citlivým oblastem, jako je hrtan, krční páteř a průdušnice psa. Postroj je však vhodný nejen pro bázlivé mazlíčky, ale také pro mladé a temperamentní psy. Nylon je robustní a velmi snadno se udržuje. Díky hladkému povrchu na něm neulpí téměř žádné nečistoty. Pokud se postroj potřísní blátem, lze ho jednoduše otřít mokrým hadříkem. Navíc je také reflexní. To znamená, že váš pes bude lépe a rychleji viditelný pro ostatní chodce nebo účastníky silničního provozu, a to i ve tmě. Díky polstrování je toto příslušenství pro psy nejen pohodlné, ale také hřejivé. Zapínání na sponu usnadňuje nasazování a sundávání postroje.

Pro šťastného psa a šťastného majitele.

Postroj DIVO REFLECT nabízí vedle ergonomického střihu výhodu z hlediska bezpečnosti díky dobré viditelnosti. Nepřehlédnutelný celoplošný potisk v maskovacím stylu se silně odráží a optimálně doplňuje účinek 3M Scotchlite reflexního materiálu po celém obvodu. Řada DIVO představuje 100% pohodlí, protože prodyšné polstrování z měkkého síťovaného materiálu prakticky lichotí citlivé kůži na krku vašeho čtyřnohého přítele. Zvláštním doplňkem tohoto komfortního postroje ve tvaru Y je druhý D-kroužek, který umožňuje připnutí vodítka v oblasti hrudníku. Je na majiteli psa, aby rozhodl, zda má být pes na vodítku v jednom nebo – pro maximální kontrolu – v obou pevných bodech. Díky možnosti pětinásobného nastavení lze postroj DIVO REFLECT individuálně přizpůsobit potřebám a tělesné stavbě vašeho čtyřnohého přítele a při správném zacházení mu padne jako druhá kůže. Syté, zářivé barvy a stříbrný maskovací potisk obzvlášť dobře ladí se srstí psa a rychle přitahují zvědavé pohledy. DIVO REFLECT prostě vyniká – za denního světla i ve tmě.


Podrobnosti produktu:

 • Postroj pro psy pro sportovní aktivity a volný čas
 • Barva: Černá/šedá
 • 5 možností nastavení
 • Ergonomický střih
 • Komfortní, prodyšné a měkké polstrování
 • Silně reflexní pro dobrou viditelnost
 • Se dvěma D-kroužky pro variabilní připevnění vodítka
 • Odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí
Velikost Možnosti nastavení na krku Možnosti nastavení přes břicho šířka
XS–S 19–32 cm 34–47 cm 1,5 cm
S 22–38 cm 45–56 cm 1,5 cm
S–M 30–42 cm 52–68 cm 2,0 cm
M 34–50 cm 56–73 cm 2,0 cm
L 40–59 cm 72–100 cm 2,5 cm
L–XL 46–67 cm 79–107 cm 2,5 cm

Číslo produktu
1000082123

Pokyny pro montáž:

není nutná žádná konstrukce

Pokyny k péči:

Snadno se čistí