Vysavače a odstraňovače chlupů

Vlastnosti

Každý majitel kočky, který nemá kočku bez srsti, ani nemá takové plemeno, které pouští velmi málo chlupů (např. Devon Rex nebo habešská kočky) zná nepříjemný problém s chlupy. Zvláště těch, které se pomocí svých malých zpětných háčků zavrtali hluboko do tkaniny, se zbavíte jen s velkou námahou. S některou z našich pomůcek na odstranění chlupů se však dají tyto problémy s chlupy zcela snadno odstranit. Tak se nemusíte kvůli nábytku a šatům vzdát večerního mazlení na pohovce nebo řádění na koberci. Prohledejte náš sortiment a najděte ideální pomůcky na odstranění chlupů.

Je jedno, zda na šatech, v košíku nebo škrabacím stromu: Kde se váš domácí tygřík nejvíce zdržuje, je také většina chlupů. Ale ani váš nábytek, podlahy a koberce nejsou ušetřeny. Abyste si usnadnili obtížné odstraňování chlupů, máme ty správné pomůcky na odstranění chlupů pro každé místo; může to být vysavač, kartáč na odstraňování chlupů nebo magnet na chlupy. Jednoduše a bez stresu se dají chlupy odstranit i na obtížných místech pomocí našich pomůcek na odstranění chlupů. Dostatečná péče o srst funguje ostatně jako preventivní pomůcka na odstranění chlupů.

K čištění celého bytu jsou nejvhodnější speciální vysavače: Ať se jedná o koberce, čalounění, ale také dlaždice, parkety nebo plovoucí podlahy. Ušetřete mnoho času a námahy s některou pomůckou na odstranění chlupů ze specializovaného obchodu. Ale i neelektrické pomůcky na odstranění chlupů, jako např. kartáče nebo válečky, jsou skvělou alternativou.