Lucky Reptile Herp Nursery II – inkubátor

Číslo produktu: 1000011727

Spolehlivý inkubátor pro chov plazů. Umožňuje chlazení a topení v rozsahu od 5 °C do 60 °C. Možnost regulace v krocích po 1 °C.

4 699,00 Kč

včetně dopravy

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Barva
černá
Značka
Lucky Reptile
Výška ve smontovaném stavu
30 cm
Délka ve smontovaném stavu
45 cm
Šířka ve smontovaném stavu
33 cm

Následný mode oblíbeného inkubátoru Herp Nursery je rovněž vybaven inovativním Peltierovým článkem, který umožňuje provoz zařízení v režimu chlazení a topení. Hodí se tak pro inkubaci vajec plazů i pro přezimování plazů.

Teplotní rozsah závisí na okolní teplotě a činí cca 5 °C až 60 °C. Prostřednictvím digitálního termostatu lze nastavit teplotu v krocích po 1 °C. Pamatujte, že zobrazení se může lišit od teploty uvnitř. Doporučujeme zkontrolovat teplotu teploměrem.

Herp Nursery II se oproti svému předchůdci vyznačuje nejen větší skříní (25 l namísto 14 l), ale má také prosklené okno a zapínatelné vnitřní osvětlení. Hlavní výhodou je však to, že zařízení lze nyní automaticky přepínat mezi režimem topení a chlazení. Nyní také automaticky chladí, pokud dojde v létě k překročení nastavené teploty, takže je vždy zajištěna optimální teplota pro líhnutí.

Pamatujte, prosím, že zařízení má z technických důvodů určitou odchylku teploty. Nejedná se o žádný vysoce přesný profesionální inkubátor, ale o základní model pro inkubaci méně choulostivých vajec.

Podrobnosti produktu:

  • Vnitřní rozměry: cca 27 × 22 × 37 cm (š × h × h)
  • Vnější rozměry: cca 33 × 30 × 45 cm

Built with love by IT-Verticals