Marina Multi Tool nářadí

Číslo produktu: 1000014483

Inovativní multifunkční náčiní pro akvaristiku. S°funkcí štípacích kleští k°odstranění listů rostlin a jako úchopové kleštičky k°vkládání rostlin nebo kořenového hnojiva.

379,00 Kč

plus poštovné

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Mořská voda, Sladká voda
Značka
Fluval
Druh
Nůžky, Pinzeta, Svorka

V akvaristice nejde jen o kartáčování obyvatel akvária v rámci udržení zdraví a zajišťování přísunu přípravků pro péči: Obyvatelé akvária jako ryby, raci & další mnohem více prospívají, když je necháme v klidu a nestresujeme je našimi zásahy do jejich říše. Měli bychom je tohoto stresu ušetřit, neboť může vést k závažným zdravotním problémů, v nejhorším případě dokonce k smrti ryb. Aby mohly být všechny práce údržby v akváriu prováděny pro všechny zúčastněné pokud možno bez stresu, potřebuje akvarista vhodné náčiní.

V takovém případě je na místě Marina Multi Tool, multifunkční náčiní od firmy Hagen. Toto nářadí vám umožní udržovat interiér akvária čistý a hygienický, aniž byste si museli smočit ruce. Praktické jsou zde dva vyměnitelné díly, s nimiž můžete vyřídit optimálně různé úkoly. Ulehčuje například péči o rostliny, neboť knoflík se štípací funkcí se ideálně hodí k tomu, abyste listy rostlin v jednom pracovním kroku nejdříve odstříhali a přímo odstranili. Knoflík s uchopovací funkcí zase umožňuje umisťování nebo přemisťování dekorativních předmětů, odstraňování odpadků nebo vkládání hnojicích tabletek ke kořenům rostlin, aniž byste museli rostliny vyjmout.

Built with love by IT-Verticals