MERA bachorová tyčinka, bachorový chléb, 10 kg

Číslo produktu: 1000027833

Hledáte výživu pro všechny věkové kategorie psů? Pamlsky od výrobce Mera Dog pro psy všech velikostí s pečujícím účinkem na chrup a tlamu.

540,00 Kč
běžně 599,00 Kč (-9,9%)

plus poštovné

(54,00 Kč * / 1 kg)
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Vlastnosti krmiva
100% vyrobeno v Německu, Bez barviv, Bez konzervačních prostředků
Forma krmiva
Psí suchary a keksy
Značka
Mera Dog
Zvířecí druh
Hund
Aktionsnummer
5777CZ

Dbáte i vy na kvalitativně přesvědčivou psí stravu bez umělých barviv? Tento pamlsek od výrobce Mera Dog díky svému pečujícímu účinku na chrup umožňuje účinnou zdravotní prevenci a skvěle se hodí pro předcházení zdlouhavým a drahým ošetřením. Kromě toho pamlsek vyniká tím, že neobsahuje umělá barviva ani umělé konzervační látky. Zboží jej podávat v každém věku a je určeno pro všechny velikosti psů. Bachorová tyčinka Mera Dog se vyrábí jako pamlsek pro domácí výživu i jako svačinka na výlety a cesty.​ Náš tým se postará o neprodlené zaslání výrobku.

Podrobnosti produktu:

  • pamlsek, vhodné velikosti psa: všechny od X-Small až po Giant 
  • cenově velmi dostupné: psí pamlsek od firmy Mera Dog
  • pro použití pro psy všech věkových skupin
  • vyrobeno bez umělých barviv

 

Složení

obiloviny, maso a vedlejší produkty živočišného původu (1,5 % bachor, sušené), rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky, minerální látky

Doplňkové látky

vitamin A 5 000 IU, vitamin D3 500 IU, vitamín E 50 mg

Analytické složky

bílkoviny 19,0 %, obsah tuku 7,0 %, hrubá vláknina 2,0 %, hrubý popel 7,5 %

Doporučený způsob krmení:
Meradog keksy pro psy jsou suchým krmivem. Dbejte na to, aby měl váš pes neustále k dispozici čerstvou vodu. Při podávání keksů mějte na paměti, že každý pes má individuální potřeby a podmínky týkající se krmiva.Rasa, věk a velikost psa, pohybový výkonpodmínky okolí (počasí, léto, zima) jsou důvody, dle kterých by měla být individuálně přizpůsobena porce keksů. Denní příděl krmiva je popř. nutné trochu zmenšit, pokud váš pes dostane velké množství keksů.

Upozornění ke skladování:
Všechny produkty značky Meradog skladujte v chladu a suchu, aby byla zajištěna kvalita produktů po celou dobu trvanlivosti.