My Princess keramická miska pro kočky, 180 ml

Číslo produktu: 1000032816

Ušlechtilá designová keramická miska na žrádlo pro kočky z kolekce My Princess značky Trixie. Barva: růžová. Dekorativní jev, který upoutá pozornost.

139,00 Kč
včetně DPH

plus poštovné

Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Klasifikace nebezpečnosti
N
Průměr
120 cm
Barva
růžová
Značka
My Princess

Kolekce pro prince & princezny
Maja Prinzessin von Hohenzollern vytvořila spolu se značkou Trixie snovou kolekci pro psy a kočky. Jako zvířecí máma 13 psů, 4 koček, králíků a křečků mohla své obsáhlé zkušenosti zhodnotit ve svých produktech. Stylové produkty v něžné růžové a ušlechtilé stříbrno-šedé, decentně zdobené historickým znakem a korunou rodu Hohenzollern, mají potěšit zvířata i jejich majitele.

Kolekce „Od princezny pro zvířecí prince & princezny“ pomáhá zvířatům v nouzi. Značka TRIXIE tak z výtěžku z každého prodaného kusu (v Německu a Rakousku) věnuje malý podíl na ochranu zvířat. Značka Trixie a Maja Prinzessin von Hohenzollern tak chtějí cíleně podpořit projekty na ochranu zvířat v tuzemsku i zahraničí.

Tato kouzelná miska pro kočičí princezny v ušlechtilém designu pozvedne každé jídlo na "královské menu". Vždyť se přece říká: "Jsme to, co jíme"! Kromě toho má dekorativní jev, který upoutá pozornost.

Technische Daten

  • Keramik
  • Fassungsvermögen: 0,18 l
  • Durchmesser: 12 cm
  • Farbe: rosa