Preis Carely

Číslo produktu: 1000010020

Preis Carely je optimální výrobek pro péči o°všechny okrasné ryby. K°intenzivnímu čištění žaber a střevního traktu.

499,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
1.996,00 Kč / 1 l 1000010020 499,00 Kč
Lieferzeit ca. 5 Werktage
Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Mořská voda, Sladká voda
Značka
Preis
Velikost balení
250 ml
Aktionsnummer
6044
Výrobek pro optimální péči o všechny akvarijní ryby, zejména terčovce, okouny z jezer Malawi a Tanganika, nové přírůstky a importy. K intenzivnímu čištění žaber a střevního traktu. Kombinace účinných látek vašim rybám zaručí optimální péči.

Preis Carely je přípravek z čistě rostlinných surovin, a je tedy neškodný pro vodní rostliny, korály i bezobratlé. U řady sladkovodních i mořských ryb je cílené čištění přípravkem Preis Carely nutné. Doporučené dávkování:2× denně 10 ml přípravku Preis Carely do cca 1 polévkové lžíce krmiva, nechat působit a poté zkrmit. Toto dávkování by se mělo dodržovat 3 dny za sebou.Pro zvýšení chuti k jídlu a dodání nutných vitaminů byste měli rybám dodatečně k dávce krmiva dávat Fish-V-Power. U čerstvě importovaných nebo choulostivých ryb doporučujeme

kombinaci vody s dávkou krmiva. Během aplikace doporučujeme odstranit z filtru filtrační média, jako je aktivní uhlí, měnič iontů a zeolit. Proteinový odpěňovač, UV zařízení a normální biologické a mechanické filtry mohou zůstat nadále v provozu bez omezení.