Krmítka pro ptáky

Vlastnosti
Značky
  •  

Krmítka a ptačí budky přichází do úvahy v zásadě pro každého milovníka ptáků, který má zahradu. Přitom stačí i malá předzahrádka, neboť krmítka a ptačí budky zaberou jen málo místa. Obecně se dá říci, že existují různé druhy krmítek a ptačích budek, které naleznete v našem sortimentu. Krmítka a ptačí budky jsou určeny pro všechny milovníky zvířat, kteří chtějí něco prospěšného udělat pro naše opeřené volně žijící přátele.

Jak již bylo řečeno, existují různé druhy krmítek a ptačí budek: Krmítka se používají ke krmení volně žijících ptáků. Většinou je přitom krmné místo chráněno clonou nebo přečnívající stříškou, takže si mohou pochutnávat i menší ptáci bezpečně a bez rušení většími ptáky. Ptačí budky využívají ptáci ke hnízdění.

Krmítka a ptačí budky z našeho sortimentu jsou vyrobeny z přírodních materiálů, přednostně ze dřeva. Zvláště oblíbené je borové nebo cedrové dřevo, protože tyto druhy dřeva jsou velmi stabilní a také poměrně odolné vůči škůdcům a povětrnostním vlivům. Tak vám vaše krmítko vydrží déle než jen jednu zimu, což také umožňuje lepší pozorování ptáků, neboť ptáci se zapamatují místo krmení a přijdou při příštím nedostatku potravy opět k vám.