Purina One Bifensis Sterilcat kuřecí

Číslo produktu: 1000058126

Granule pro kastrované kočky značky Purina One. Kvalitní kuřecí maso dodá vaší kočce chuť k jídlu. Krmivo je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček.

604,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
100,67 Kč / 1 kg 1000058126 604,00 Kč
97,00 Kč / 1 kg 1000074677 1 164,00 Kč Tip na slevu
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Druh masa
Kuřecí
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez umělých zvýrazňovačů chuti, S nízkým obsahem kalorií, S omega 3 a 6 mastnými kyselinami
Zvláštní potřeby
citlivosti, Kastrován / sterilizována, Kosti a chrupavky, Kůže a srst, Podporující trávení
Zvířecí druh
Katze
Velikost balení
2 × 6 kg, 6 kg
Životní fáze
Dospělý
Produktová řada krmení
Purina One Bifensis
Značka
Purina One
Aktionsnummer
5975CZ

Vyvážené jídlo mohou vaší kočce poskytnout tyto nízkokalorické granule. S Purina One Bifensis Sterilcat kuřecí naplníte do misky vynikající krmivo. Libové kuřecí maso zajistí jedinečný chuťový zážitek. Krmivo je přizpůsobeno speciálně potřebám dospělých koček. Po kastraci kočky často bojují s přibýváním hmotnosti. Protože se zvyšuje chuť k jídlu, ale fyzická aktivita má spíše tendenci klesat, je tato rovnováha narušena. Vyvážené složení pomáhá kočce udržovat normální hmotnost. K lepšímu zažívání mohou pomoci speciální přísady.

Zdravá kůže a hezká srst jsou vnějšími faktory, které svědčí o zdraví zvířete. Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny mohou tyto faktory pozitivně ovlivnit. Záměrně je vyloučeno přidávání barviv, konzervačních látek a umělých zvýrazňovačů chuti.

Purina One Bifensis Sterilcat kuřecí představuje pro vaši kočku chutné jídlo pro každodenní výživu. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Proto vždy dbejte na dostatečný přísun tekutin.

Popis produktu:

 • chutné suché krmivo
 • jednoduché uskladnění
 • pro kastrované/sterilizované kočky
 • S nízkým obsahem kalorií
 • pozitivní účinek na trávení
 • s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
 • pro hezkou kůži a zdravou srst
 • Podporuje zdravé kosti a chrupavky
 • obohacené o minerály
 • bez konzervačních látek
 • bez barviv
 • bez umělých zvýrazňovačů chuti
Složení

kuře (17 %), sušená drůbeží bílkovina, pšenice (15 %), sójová mouka, kukuřičný lepek, kukuřice, pšeničná glutenová mouka, živočišný tuk, sušené řepné řízky, sušený kořen čekanky, minerální látky, autolyzát (obohacený tepelně ošetřeným sušeným práškem Lactobacillus delbrueckii a fermentum 0,025 %), kvasnice

Analytické složky

bílkoviny 34 %, obsah tuku 14 %, hrubý popel 7,5 %, hrubá vláknina 2,5 %, omega-6 mastné kyseliny 2 %

Doporučený způsob krmení:
Hmotnost – Množství

2–4 kg    30–60 g
4–6 kg    60–85 g
6–8 kg    85–115 g

Doporučené denní množství by se mělo přizpůsobit v závislosti na počasí, aktivitě kočky a její celkové fyzické kondici. K dispozici by vždy měla být čistá, čerstvá pitná voda.