Sera holiday

Číslo produktu: 1000013405

Tabletové krmivo pro zaopatření vašich ryb během dovolené. Stabilní konzistence po dobu cca 7 dní. Vhodné pro všechny druhy okrasných ryb.

119,00 Kč

plus poštovné

(4 958,33 Kč * / 1 kg)
Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny
Forma krmiva
Tablety
Značka
Sera
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Každý akvarista ten problém zná: Chystáte se na pár dní odjet a nechcete starost o své akvarijní rybky přenechat někomu nezkušenému. V takovém případě je ideálním řešením sera holiday.

Firma sera toto zcela nové krmivo pro ryby vyvinula speciálně k zaopatření ryb během vaší nepřítomnosti, např. o víkendu nebo během dovolené. Inovativní výrobní metoda umožňuje zhotovit vysoce kvalitní a výživné tabletové krmivo pro ryby, které zůstává celých 7 dní ve vodě stabilní a nerozkládá se. Kvalitní látky obsažené v krmivu sera holiday se uvolňují postupně, takže ho ryby mohou ožírat po vrstvách. Vybrané suroviny, např. vysoce kvalitní proteiny a životně důležité minerály, zajišťují, že krmivo sera holiday bude oblíbené u všech ryb žijících ve společenském akváriu.

Složení

kaseinát vápenatý, rybí moučka, moučka ze slávky zelenoústé, Vrbová kůra. Barviva schválená ES.

Doplňkové látky

Podle výrobce žádné

Analytické složky

Hrubá bílkovina: 54,3 %, Hrubý tuk: 9,1 %, Hrubá vláknina: 15,8 %, Hrubý popel: 8,8 %, Vlhkost: 10,5 %

Informace o použití:
Ke krmení při několikadenní nepřítomnosti. Počet tablet krmiva závisí na velikosti akvária, počtu ryb a době trvání nepřítomnosti. Doporučení k dávkování se nacházejí v příbalovém letáku.

Built with love by IT-Verticals