sera med Professional Flagellol

Číslo produktu: 1000013689

S°novou kombinací účinných látek. Odstraňuje všechny parazity v°rybích střevech. Lze použít u°děrové nemoci, sametové nemoci a parazitárních infekcí.

699,00 Kč
včetně DPH

včetně dopravy

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
1.398,00 Kč / 100 ml 1000013689 699,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Sladká voda
Značka
Sera
Použití
Děrová nemoc, Parazitní infekce, Samtkrankheit
Velikost balení
50 ml
Aktionsnummer
4624

Především milovníci terčovců a jiných, větších cichlid znají tento problém: Bělavé hlenovité výkaly, tmavé zbarvení, stejně jako léze v oblasti hlavy známé jako „děrová nemoc“. Příčina těchto nápadných příznaků: bičíkovci rodu Spironucleus a Hexamita žijící ve střevech.

Proti těmto nebezpečným patogenům mají nyní akvaristé k dispozici vysoce účinný léčivý prostředek: sera med Professional Flagellol je velmi dobře snášený – a bezpečně a spolehlivě odstraňuje nejen všechny parazity v rybích střevech, nýbrž i jejich zapouzdřená stádia (cysty).

Pozadí: Nová kombinace účinných látek – thiazol se zde váže na menadion, známý i jako vitamín K3. Vědci z Heinsbergu zjistili, že toto spojení zaručuje podstatně lepší výsledky než podávání jednotlivých látek – obě účinné látky působí synergicky. Už po 24 hodinách jsou bičíkovci spolehlivě usmrceni. Tato nová kombinace účinných látek byla již přihlášena jako patent.

sera med Professional Flagellol je tekutý, a proto jej lze obzvlášť snadno aplikovat a dávkovat.

Léčiva pro zvířata.
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Zamezte kontaktu s kůží a očima. Skladujte při pokojové teplotě a chraňte před světlem. Nepoužívejte u potravinových zvířat. Dodržujte pokyny uvedené v příbalovém letáku!