Söll Organix Cichlid pelety – Small

Varianta

270 ml
588,89 Kč / 1 l
159,00 Kč

159,00 Kč

588,89 Kč / 1 l

Produkt není momentálně dostupný!
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Krmivové pelety pro všechny cichlidy v akváriu, pro jejich zdravou výživu a dlouhý život. Právě omnivorní a karnivorní cichlidy z oblastí Afriky a Jižní Ameriky totiž potřebují krmivo s vysokým obsahem bílkovin.

Tyto chutné Organix pelety pro malé a středně velké cichlidy s formulí měkkých pelet pomalu nabobtnávají a potápí se. Díky tomu mohou zvířata přijímat potravu v preferovaných vodních oblastech. Díky šetrnému zpracování patentovanému v USA a zaručenému vysokému podílu omega-3 & omega-6 mastných kyselin umožňuje krmivo Organix dlouhý život a zároveň přísun esenciálních látek. Optimální poměr bílkovin a tuků zajistí lepší stravitelnost a lepší růst při menším zatížení amoniem/amoniakem a dusitany. Tím se odlehčí i filtru. Problémy s vodou v akváriích pro cichlidy jsou s krmivem Organix® minulostí. Söll Organix Small Cichlid Pellets obsahují přírodní barvy. Rybí kůže, speciálně lososí, obsahuje žlutá, modrá, červená a stříbrná barviva. Tyto přírodní pigmentotvorné látky a karotenoidy stimulují u tropických ryb v maximální míře rozvoj barev, díky šetrnému zpracování* zůstanou v Söll Organix Small Cichlid Pellets krmivu zachovány a vašim rybám bezprostředně prospějí.

Ručně sbírané chaluhy a arktické krevety v Söll Organix Small Cichlid Pellets mají nízký obsah popelovin a zajišťují přísun přírodních sacharidů, proteinů, aminokyselin, chitinu a krásné duhové zbarvení. Zřejmě nejpřirozenější krmivo pro cichlidy v akváriích.

Číslo produktu
1000021358

Složení:

Celý losos, platýs obecný, pšeničná mouka, treska, chmurnatka tmavá, celé krevety, celý sleď, čerstvý kelp.

Doplňkové látky:

vitamin A (E 672) 14 000 IU, vitamin D3 (E 671) 2 000 IU, vitamin C jako askorbyl monofosfát 800 mg, vitamin E 680 mg, kyselina nikotinová 100 mg, inositol 100 mg, vitamin B2 jako riboflavin 20 mg, vitamin B12 50 µg.
Senzorické přísady (na 1 000 g): Astaxanthin

Analytické složky:

hrubá bílkovina 35 %; hrubý tuk 14 %; hrubá vláknina 2 %; hrubý popel 9 %.

Doporučený způsob krmení:
Krmte ryby jednou až dvakrát denně v množství, které zkonzumují během několika minut. Mladé ryby ve fázi růstu krmte stejným způsobem třikrát až čtyřikrát denně.