Söll Organix Cichlid pelety – Small

Číslo produktu: 1000021358

Hlavní krmivo bohaté na bílkoviny pro masožravé a býložravé cichlidy. Přírodní peletové krmivo podporuje vybarvení okrasných ryb.

159,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
588,89 Kč / 1 l 1000021358 159,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny, S omega 3 a 6 mastnými kyselinami, Vitalita a vitaminy
Druh masa
Losos, Ryba, Treska
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
Pelety
Značka
Söll
Velikost balení
270 ml
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Krmivové pelety pro všechny cichlidy v akváriu, pro jejich zdravou výživu a dlouhý život. Právě omnivorní a karnivorní cichlidy z oblastí Afriky a Jižní Ameriky totiž potřebují krmivo s vysokým obsahem bílkovin.

Tyto chutné Organix pelety pro malé a středně velké cichlidy s formulí měkkých pelet pomalu nabobtnávají a potápí se. Díky tomu mohou zvířata přijímat potravu v preferovaných vodních oblastech. Díky šetrnému zpracování patentovanému v USA a zaručenému vysokému podílu omega-3 & omega-6 mastných kyselin umožňuje krmivo Organix dlouhý život a zároveň přísun esenciálních látek. Optimální poměr bílkovin a tuků zajistí lepší stravitelnost a lepší růst při menším zatížení amoniem/amoniakem a dusitany. Tím se odlehčí i filtru. Problémy s vodou v akváriích pro cichlidy jsou s krmivem Organix® minulostí. Söll Organix Small Cichlid Pellets obsahují přírodní barvy. Rybí kůže, speciálně lososí, obsahuje žlutá, modrá, červená a stříbrná barviva. Tyto přírodní pigmentotvorné látky a karotenoidy stimulují u tropických ryb v maximální míře rozvoj barev, díky šetrnému zpracování* zůstanou v Söll Organix Small Cichlid Pellets krmivu zachovány a vašim rybám bezprostředně prospějí.

Ručně sbírané chaluhy a arktické krevety v Söll Organix Small Cichlid Pellets mají nízký obsah popelovin a zajišťují přísun přírodních sacharidů, proteinů, aminokyselin, chitinu a krásné duhové zbarvení. Zřejmě nejpřirozenější krmivo pro cichlidy v akváriích.

Složení

Celý losos, platýs obecný, pšeničná mouka, treska, chmurnatka tmavá, celé krevety, celý sleď, čerstvý kelp.

Doplňkové látky

vitamin A (E 672) 14 000 IU, vitamin D3 (E 671) 2 000 IU, vitamin C jako askorbyl monofosfát 800 mg, vitamin E 680 mg, kyselina nikotinová 100 mg, inositol 100 mg, vitamin B2 jako riboflavin 20 mg, vitamin B12 50 µg.
Senzorické přísady (na 1 000 g): Astaxanthin

Analytické složky

hrubá bílkovina 35 %; hrubý tuk 14 %; hrubá vláknina 2 %; hrubý popel 9 %.

Doporučený způsob krmení:
Krmte ryby jednou až dvakrát denně v množství, které zkonzumují během několika minut. Mladé ryby ve fázi růstu krmte stejným způsobem třikrát až čtyřikrát denně.