Söll Organix Power Flakes

Číslo produktu: 1000021339

Vysokoenergetické vločkové krmivo s°rybami a kelpem pro ryby a rostliny v°sladkovodních akváriích. Podporuje odolnost a barevnou krásu.

219,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
446,94 Kč / 1 l 1000021339 219,00 Kč
Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny, S omega 3 a 6 mastnými kyselinami, Vitalita a vitaminy
Druh masa
Losos, Ryba, Treska
Životní fáze
Dospělý
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém
Forma krmiva
Vločky
Značka
Söll
Velikost balení
490 ml
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Kompletní vločkové krmivo pro všechny sladkovodní ryby s vysokou spotřebou energie, na podporu zdravé výživy a dlouhého života ryb. Díky nízkému obsahu popela v krmivu, velmi doporučeno jako navykací krmivo v akváriích. Organismus ryb je minimálně zatížen a díky optimálnímu obsahu bílkovin a tuku zvyšuje vločkové krmivo Söll Organix Power Flakes odolnost a ochotu k páření a rozmnožování ryb.

Vločkové krmivo Söll Organix Power Flakes je velmi vhodné pro plnohodnotnou výživu terčovců, odchov potěru a krmení citlivých jihoamerických trpasličích cichlid. Vysoký obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin umožňuje rybám prožít dlouhý život.

Vločky se skládají z čerstvých organismů studených vod a díky obsaženým přírodním bílkovinám a aminokyselinám perfektně pokrývají potřeby sladkovodních ryb. Nedochází přitom k zatížení dusíkem. Aktivně posílíte ryby, aniž byste zatěžovali akvarijní vodu. K tomu ještě přistupuje ideální poměr vitamínů obsažených ve vločkovém krmivu Söll Organix Power Flakes, protože při jeho výrobě jsou zpracovávány syrové, čerstvé ryby. V tomto procesu jsou přidané vitamíny pevně zachyceny v produktu díky bobtnání bílkovin. Proto se i vitamíny rozpustné ve vodě dostanou k rybám a nekončí ve vodě. Optimální poměr bílkovin a tuků zajistí lepší stravitelnost a lepší růst při menším zatížení amoniem/amoniakem a dusitany. Tím se odlehčí i filtru. Ručně sbíraný kelp zajistí přírodní sacharidy s nízkým obsahem popela a arktický kril Euphausia superba, jakož i celé krevety přírodní bílkoviny, aminokyseliny, chitin a oslnivé barvy. Nejpřirozenější krmivo pro ryby ve sladkovodních akváriích s vysokou spotřebou energie.


 

Složení

Celý losos, platýs obecný, pšeničná mouka, chmurnatka tmavá, treska obecná, celé krevety, celý sleď, čerstvý kelp.

Doplňkové látky

vitamin A (E 672) 14 000 IU, vitamin D3 (E 671) 2 000 IU, vitamin C jako askorbyl monofosfát 800 mg, vitamin E 680 mg, kyselina nikotinová 100 mg, inositol 100 mg, vitamin B2 jako riboflavin 20 mg, vitamin B12 50 µg.
Senzorické přísady (na 1 000 g): Astaxanthin

Analytické složky

hrubá bílkovina 44 %; hrubý tuk 18 %; hrubá vláknina 1 %; hrubý popel 6 %

Doporučený způsob krmení:
Krmte ryby jednou až dvakrát denně v množství, které zkonzumují během několika minut. Mladé ryby ve fázi růstu krmte stejným způsobem třikrát až čtyřikrát denně.