Söll Organix Super Colour pelety

Číslo produktu: 1000021353

Hlavní krmivo pro všechny okrasné ryby pro zajištění krásného zbarvení. Měkké pelety pro pomalé nabobtnání a potopení. Snadno stravitelné.

229,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
467,35 Kč / 1 l 1000021353 229,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Druh masa
Losos, Ryba, Treska
Životní fáze
Dospělý
Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny
Forma krmiva
Pelety
Značka
Söll
Velikost balení
490 ml
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Základní krmivo pro všechny omnivorní a herbivorní akvarijní ryby žijící ve sladké i mořské vodě. Pro zdravou výživu a dlouhý, život pestrobarevných ryb.

Formule měkkých pelet zajišťuje pomalé bobtnání a klesání pelet a představuje optimální krmivo pro ryby žijící v horních, středních i dolních vrstvách vody, aniž by docházelo k jejímu zakalení.

Söll Organix Super Colour pelety obsahují barvy přírody. Rybí kůže, speciálně lososí, obsahuje žlutá, modrá, červená a stříbrná barviva. Tyto přírodní pigmentotvorné látky a karotenoidy u tropických ryb v maximální míře stimulují rozvoj barev a vašim rybám bezprostředně prospívají. Organix Super Colour pelety tak zajišťují nejhezčí barvy vašich ryb.

Optimální poměr proteinů a tuků zaručuje lepší stravitelnost a lepší růst při menším zatížení amoniem/amoniakem a dusitany. Arktické krevety, stejně jako kril Euphausia superba v Organix® krmivu zajišťují přísun přírodních proteinů, aminokyselin, chitinu a krásně duhové zbarvení. Obsažené čerstvě zpracované chaluhy představují přirozenou potravu z řas, se všemi stopovými prvky, jódem a draslíkem, která je důležitá pro trávení, všechny metabolické funkce těchto ryb a zintenzivnění jejich barev. Asi nejpřirozenější krmivo pro všechny ryby v akváriích.

Složení

Celý losos, platýs obecný, pšeničná mouka, chmurnatka tmavá, treska, celé krevety, celý sleď, čerstvý kelp.

Doplňkové látky

vitamin A (E 672) 14 000 IU, vitamin D3 (E 671) 2 000 IU, vitamin C jako askorbyl monofosfát 800 mg, vitamin E 680 mg, kyselina nikotinová 100 mg, inositol 100 mg, vitamin B2 jako riboflavin 20 mg, vitamin B12 50 µg.
Senzorické přísady (na 1 000 g): Astaxanthin

Analytické složky

hrubá bílkovina 37 %; hrubý tuk 14 %; hrubá vláknina 1 %; hrubý popel 9 %;

Doporučený způsob krmení:
Krmte ryby jednou až dvakrát denně v množství, které zkonzumují během několika minut. Mladé ryby ve fázi růstu krmte stejným způsobem třikrát až čtyřikrát denně.