Söll Organix Super Colour pelety

Varianta

490 ml
406,12 Kč / 1 l
199,00 Kč

199,00 Kč

406,12 Kč / 1 l

Produkt není momentálně dostupný!
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Základní krmivo pro všechny omnivorní a herbivorní akvarijní ryby žijící ve sladké i mořské vodě. Pro zdravou výživu a dlouhý, život pestrobarevných ryb.

Formule měkkých pelet zajišťuje pomalé bobtnání a klesání pelet a představuje optimální krmivo pro ryby žijící v horních, středních i dolních vrstvách vody, aniž by docházelo k jejímu zakalení.

Söll Organix Super Colour pelety obsahují barvy přírody. Rybí kůže, speciálně lososí, obsahuje žlutá, modrá, červená a stříbrná barviva. Tyto přírodní pigmentotvorné látky a karotenoidy u tropických ryb v maximální míře stimulují rozvoj barev a vašim rybám bezprostředně prospívají. Organix Super Colour pelety tak zajišťují nejhezčí barvy vašich ryb.

Optimální poměr proteinů a tuků zaručuje lepší stravitelnost a lepší růst při menším zatížení amoniem/amoniakem a dusitany. Arktické krevety, stejně jako kril Euphausia superba v Organix® krmivu zajišťují přísun přírodních proteinů, aminokyselin, chitinu a krásně duhové zbarvení. Obsažené čerstvě zpracované chaluhy představují přirozenou potravu z řas, se všemi stopovými prvky, jódem a draslíkem, která je důležitá pro trávení, všechny metabolické funkce těchto ryb a zintenzivnění jejich barev. Asi nejpřirozenější krmivo pro všechny ryby v akváriích.

Číslo produktu
1000021353

Složení:

Celý losos, platýs obecný, pšeničná mouka, chmurnatka tmavá, treska, celé krevety, celý sleď, čerstvý kelp.

Doplňkové látky:

vitamin A (E 672) 14 000 IU, vitamin D3 (E 671) 2 000 IU, vitamin C jako askorbyl monofosfát 800 mg, vitamin E 680 mg, kyselina nikotinová 100 mg, inositol 100 mg, vitamin B2 jako riboflavin 20 mg, vitamin B12 50 µg.
Senzorické přísady (na 1 000 g): Astaxanthin

Analytické složky:

hrubá bílkovina 37 %; hrubý tuk 14 %; hrubá vláknina 1 %; hrubý popel 9 %;

Doporučený způsob krmení:
Krmte ryby jednou až dvakrát denně v množství, které zkonzumují během několika minut. Mladé ryby ve fázi růstu krmte stejným způsobem třikrát až čtyřikrát denně.