Söll Organix Super Kelp Pellets

Číslo produktu: 1000021355

Plnohodnotné peletové krmivo pro ryby s°ručně sbíraným kelpem pro všechny býložravé okrasné ryby chované v°akváriích se sladkou i mořskou vodou.

249,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
508,16 Kč / 1 l 1000021355 249,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny, Vitalita a vitaminy
Druh masa
Losos, Ryba, Treska
Životní fáze
Dospělý
Forma krmiva
Pelety
Značka
Söll
Velikost balení
490 ml
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Zelené krmivo s ručně sbíranými chaluhami. Söll Organix Kelp Pellets je kompletní krmivo pro všechny akvarijní ryby ve sladké a mořské vodě; … pro zdravou výživu a dlouhý život všech převážně herbivorních (býložravých) akvarijních ryb.

Formule měkkých pelet zajišťuje pomalé bobtnání a klesání pelet a představuje optimální krmivo pro ryby žijící v horních, středních i dolních vrstvách vody, aniž by docházelo k jejímu zakalení. Díky schopnosti klesání velmi vhodné pro východoafrické cichlidy požírající řasy, krevety a raky.

Vysoký obsah chaluh představuje přirozenou potravu z řas, plnou veškerých stopových prvků, jódu a draslíku, která je důležitá pro trávení, všechny metabolické funkce ryb, krevet a raků a pro zintenzivnění jejich barev. Optimální poměr vitamínů v Söll Organix Kelp Pellets zvyšuje odolnost vašich ryb vůči měnícím se podmínkám životního prostředí.

Při výrobě Söll Organix Kelp Pellets se zpracovávají syrové čerstvé ryby. V tomto procesu patentovaném v USA jsou přidávané vitamíny pevně integrovány do výrobku bobtnáním proteinů. Proto se i vitamíny rozpustné ve vodě dostanou k rybám a nekončí ve vodě. Tím se zabrání nedostatkům živin a vitamínů v čistě rostlinném krmivu pro herbivorní živočichy. Optimální poměr bílkovin a tuků zajistí lepší stravitelnost a lepší růst při menším zatížení amoniem/amoniakem a dusitany. Asi nejpřirozenější krmivo pro všechny ryby v akváriích.

Složení

čerstvý kelp (12 %), celý losos, platýs obecný, pšeničná mouka, chmurnatka tmavá, treska obecná, celé krevety, celý sleď.

Doplňkové látky

vitamin A (E 672) 14 000 IU, vitamin D3 (E 671) 2 000 IU, vitamin C jako askorbyl monofosfát 800 mg, vitamin E 680 mg, kyselina nikotinová 100 mg, inositol 100 mg, vitamin B2 jako riboflavin 20 mg, vitamin B12 50 µg.
Senzorické přísady (na 1 000 g): Astaxanthin

Analytické složky

hrubá bílkovina 40 %; hrubý tuk 14 %; hrubá vláknina 1 %; hrubý popel 10 %.

Doporučený způsob krmení:
Krmte ryby jednou až dvakrát denně v množství, které zkonzumují během několika minut. Mladé ryby ve fázi růstu krmte stejným způsobem třikrát až čtyřikrát denně.

Built with love by IT-Verticals