Söll péče o jezírko letní omezovač řas

Číslo produktu: 1000049096

Söll letní omezovač řas bojuje zvláště proti odolným plovoucím a vláknitým řasám. Technologie Spektrosorb je zharmonizována se slunečním zářením v°létě.

599,00 Kč

plus poštovné

Velikost balení Základní cena Číslo produktu Cena  
599,00 Kč / 1 l 1000049096 599,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.

Varování:

Biocidní produkty používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o produktu.

Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Sladká voda
Použití
Vláknité řasy, Čirost vody, Řasy
Značka
Söll
Velikost balení
1 l
Aktionsnummer
5987

Varování:
Biocidní produkty používejte opatrně. Před použitím si přečtěte etiketu a informace o produktu.

Söll letní omezovač řas likviduje rychle a cíleně organismus a látkovou výměnu řas. Koncentrace speciálních účinných látek a složení zbaví v létě rychle vaše zahradní jezírko řas. Na živiny bohatá voda, mnoho světla a tepla jsou pro růst řas rozhodující. Voda je nevzhledná a současně nebezpečná pro své obyvatele: Pokud je ve vodě hodně řas, probíhá také intenzivně fotosyntéza. Hodnota pH kolísá tak, že se to negativně projeví na zdraví ryb. Postarejte se použitím Söll letního omezovače řas o udržované a pro život živočichů příjemné jezírko. Na přání obdržíte Söll letní omezovač řas ve variantách 500 ml nebo 1 l.

Podrobnosti produktu:

  • Likviduje vodní květ 
  • Ideální pro letní období
  • Efektivní složení účinné látky
  • Stará se o dobrý zdravotní stav ryb
  • Zajišťuje čistou vodu

Použití: Pro optimální výsledky používejte dopoledne. Dávku zřeďte minimálně 20násobným množstvím vody z jezírka (např. do zahradní konve) a rovnoměrně nalijte do jezírka. Zamezte kontaktu nezředěného produktu s vodními rostlinami. Při řádném používání nejsou známy žádné vedlejší účinky na ryby, rostliny ani obojživelníky. Ryby mohou během ošetření zůstat v jezírku. Pro nejlepší výsledky nastavte hodnotu pH před aplikací příp. pomocí přípravku TeichFit® v optimálním rozsahu. Ke kontrole se hodí rychlý test pH od Söll. Produkt pro soukromé koncové spotřebitele. BAuA: Reg. č. N-60666 Produkt pro soukromé koncové spotřebitele. Účinná látka: Pentahydrát síranu měďnatého (9,5 g/l).

Obsah:

  • 500 ml
  • 1 litr