Trixie Dog Activity – Gamble Box – 15

Číslo produktu: 1000012320

Mnohotvárná hračka pro psy značky Trixie podporující inteligenci. Krabičku stačí naplnit pár pamlsky a pak jen sledovat psa při hraní.

169,00 Kč
běžně 219,00 Kč (-22,8%)

plus poštovné

Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
Trixie
Zvláštnosti
Lze ji naplnit pamlsky
Aktionsnummer
5337

Trénování inteligence psa hravým způsobem a bez námahy

Je důležité, aby se váš pes udržoval v kondici hrou a tréninkem nejen po stránce fyzické, ale aby také rozvíjel své intelektové vlastnosti. K tomuto účelu jsou vhodné hračky podporující inteligenci psů, jako je Dog Activity Gamble Box, který rozmanitým a hravým způsobem zlepšuje logické myšlení psa.

A takhle to funguje:

Dog Activity Gamble Box je krabička se dvěma zásuvkami a jednou přihrádkou nahoře uprostřed. Na zbývajících dvou stranách jsou šuplíky pouze naznačeny, což psa ještě více stimuluje.

Jednoduše schovejte pár pamlsků do šuplíků a horní přihrádky a váš pes může začít pátrat po své odměně. S trochou cviku a šikovnosti se vašemu psovi rychle podaří otevřít šuplíky nebo horní přihrádku, která má k tomuto účelu kuličkové madlo.

Radost z nalezeného pamlsku psa motivuje k tomu, aby i dále pokračoval ve hře s Dog Activity Gamble Box. Brzy uvidíte, že váš pes najde svou odměnu pokaždé o něco rychleji.

Podrobnosti produktu:

  • Zvednutím víka a otevřením zásuvek pes dostane odměnu.
  • Se dvěma zásuvkami a jednou přihrádkou nahoře
  • plast
  • Neklouže díky gumovým nožičkám
  • včetně návodu s tipy a triky pro optimální trénink
  • Barva bude zvolena dle dostupnosti.