Trixie Dog Activity Snack Roll, hračka pro psy

Varianta

109,00 Kč

109,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Hračka pro psy Dog Activity Snack Roll nepřináší jen napínavou zábavu, představuje zároveň skvělou pomůcku pro rozvoj inteligence psů.

Zvyšujte inteligenci a zlepšujte výdrž svého psa

Díky hračce pro psy Dog Activity Snack Roll nabídnete svému psovi nejen zajímavou novou hračku, ale rozvíjíte také jeho inteligenci a zlepšujete výdrž.

Funguje to takhle jednoduše: Robustní plastové jádro naplníte oblíbenými pamlsky svého psa. Aby se pes ke svým pamlskům dostal, musí hračkou pro psy Dog Activity Snack Roll hýbat a otáčet, aby z ní občas vypadly malé kousky krmiva. Psovi se tak zlepšuje nejen výdrž, ale trénuje si i inteligenci a zlepšuje schopnost chápání. Perfektní hračka pro rozvoj inteligence psů bez ohledu na velikost, věk, pro začátečníky i pokročilé.

Robustní materiál a kvalitní zpracování

Firma Trixie si za kvalitou stojí a ani hračka pro psy Dog Activity Snack Roll není žádnou výjimkou. Hračka výjimečně rozvíjející inteligenci psů je vyrobena z velmi kvalitního plastu, opatřena gumovým pláštěm zajišťujícím bezhlučnost a lze ji rozšroubovat. Hračku pro psy Dog Activity Snack Roll tak můžete snadno naplnit pamlsky a vyčistit.

Zvláštní detail: Pomocí 3 vyjímatelných tyček můžete nastavovat stupeň obtížnosti a tím i vypadávání pamlsků.


Rozměry: ø 6/ø 5 x 14 cm

Číslo produktu
1000021115