ZooRoyal Enno polštář, hnědý

Číslo produktu: 1000060120

Velmi kvalitní psí ZooRoyal Enno polštář přesvědčí příjemným polstrováním v kombinaci s poutkem, díky němuž lze pelíšek snadno přenášet a používat na různých místech.

1 079,00 Kč
včetně DPH

včetně dopravy

Model Číslo produktu Cena
1000060120 1 079,00 Kč
1000060121 1 349,00 Kč
Ihned k odeslání, dodací lhůta 2-3 dny
Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
ZooRoyal
Materiál
Polyester
Model
80 x 80 x 16 cm, 100 x 100 x 16 cm
Velikost
L, XL
Zvláštnosti
Exkluzivní, testováno na škodlivé látky
Použití
jako ústup, Možnost odpočinku
Vybavení
hygienický
Druh
Psi polštář
Aktionsnummer
4225

Velmi kvalitní příslušenství pro zvířata od firmy ZooRoyal – pro harmonický každodenní život se psem a kočkou
Ať už je to vysoce kvalitní odpočívadlo pro kočky, útulný pelíšek pro psy nebo poutavá hračka – v sortimentu firmy ZooRoyal najdete to pravé příslušenství pro všechny čtyřnohé mazlíčky a pro každou příležitost. Nabízíme spotřební zboží ověřené kvality, které dokonale odpovídá nejrůznějším potřebám psů a koček. Přesvědčí vás nejen svou robustností, ale i optimální funkčností v každodenním soužití se zvířetem. Použitýmateriál odpovídánejvyšší kvalitě a svým nevšedním designem.

Enno je velmi kvalitní psí polštář z odolného materiálu typu len. Obdržíte ho v barvě šedé a béžové a ve dvou velikostech. Díky příjemnému polstrování je také neuvěřitelně útulný. Polštář lze prát v pračce na 30 stupňů. Díky praktickému poutku se snadno přenáší a používá na různých místech. 

Textilní materiál pelíšku byl ošetřen ekologickou metodou orthoganic, která využívá síly přírody k eliminaci biologických zápachů a skvrn. S pelíškem obdržíte zároveň zdarma 500 ml lahvičku orthoganického spreje k dalšímu ošetření. Díky enzymům, které se samy aktivují, jsou nepříjemně zapáchající substance štěpeny na vodu bez zápachu a CO2, což odstraňuje rušivý zápach i živnou půdu pro choroboplodné zárodky. Prostředek k orthoganickému ošetření obsahuje 100% přírodní složky bez chemie z rostlinných surovin a je biologicky odbouratelný. Neobsahuje živočišné složky ani těžké kovy. Antimikrobiální složení neobsahuje těkavé organické sloučeniny (VOC's). Enzymy ani bakterie nebyly žádným způsobem geneticky upravovány. Můžete ho vylít do odpadu. Je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Mikrobi jsou užiteční při rozkládání organického materiálu, např. v čističkách vody.

podrobnosti produktu:

 • velmi kvalitní, odolný materiál typu len
 • lze prát na 30 stupňů
 • příjemné polstrování
 • praktické držadlo
 • Orthoganic: přirozeně proti zápachům& skvrnám
 • barva: béžová
 • obdržíte ve dvou velikostech
  • 80 x 80 x 16 cm
  • 100 x 100 x 16 cm
Pokyny k péči

Praní v pračce při 30°

Naše doporučení pro vás