Akvárium

Filtrovat
<
Aqua Medic
Biorb
Dupla Marin
Tetra
antracitová
bílá
bílá
průhledná
stříbrná
černá
Akvarijní doplňky
Akvárium
Aquarium Komplettset
halbrundes Aquarium
Mořská voda
Sladká voda
Pumpe mit Ausströmer und Schlauch
S LED osvětlením
S filtračním systémem
Se skříňkou
mit Unterschrank

Každý, kdo se již zabýval různými druhy akvárií, ví, že existuje množství různých akvárií ve všech tvarech, velikostech a cenových kategoriích. Navíc se musíte rozhodnout, jestli chcete koupit kompletní akvárium nebo takové, které je třeba individuálně vybavit odpovídající technikou. Kromě toho je třeba rozlišovat mezi sladkovodními akvárii a akvárii s mořskou vodou – Jako nano akvárium nebo raději veliká nádrž. Ať už se rozhodnete jakkoliv, zaručeně pro vás v sortimentu máme to správné akvárium a vhodnou techniku.

Obecně je třeba učinit mnoho rozhodnutí, dokud neomezíte svůj výběr na jedno akvárium. Nakonec je to osobní vkus, který určuje finální výběr akvária. V našem sortimentu máme jak výhodná kompletní akvária pro začátečníky, tak profesionální sety s kvalitním příslušenstvím, které jsou vhodné i pro citlivé ryby. V našem akvaristickém e-shopu samozřejmě naleznete vše, co potřebujete k zařízení akvária.

Poznejte náš sortiment nano akvárií. Mini akvárium obsahuje maximálně 60 l a je vhodné pro chov krevet, jiných krabů a malých ryb. Mimochodem, nano akvária jsou také užitečná pro odchov a karanténu. Navzdory malé velikosti dokáží připoutat pozornost a každému prostoru dodat zvláštní dotyk. V našem obrovském sortimentu naleznete přesně takové akvárium, jaké hledáte. Vyberte si mezi špičkovými výrobci jako Eheim, Fluval, Juwel, Aquatlantis, biOrb, Dennerle & a mnoha dalšími a nechte se přesvědčit inovativními řešeními pro profesionální akvaristiku.