Krmné směsi

Filtrovat
<
Dennerle
Tetra
Bez barviv
Bez konzervačních prostředků
Bohaté na bílkoviny
Vitalita a vitaminy
Kůže a srst
citlivosti

Při krmení ryb se doporučuje používat nikoliv jen jeden druh krmiva pro ryby, ale hned několik zároveň, a to v různém pořadí – s kompletním krmivem pro ryby toho dosáhnete velmi jednoduše. Největších pokroků v klasické akvaristice, co se týká chovu tropických živočichů a ryb, bylo před mnoha lety dosaženo nejen v oblasti filtračních technologií, ale také krmení ryb kvalitním krmivem pro ryby. Celý organizmus obyvatel Vašeho akvária je závislý na kvalitě a vyváženosti potravy, proto krmivo pro ryby může rozhodovat o úspěchu či neúspěchu při chovu ryb. Barevnost, tendence k rozmnožování, agilita a obranyschopnost rostou a klesají v závislosti na vlastnostech krmiva.

Kompletní krmiva pro ryby obsahují hned několik komor s různými druhy krmiva. Tyto rybí „jídelníčky“ s krmivem pro ryby obsahují např. vločkové krmivo, granule pro ryby, sušený hmyz (larvy) nebo tabletové krmivo, které se liší v závislosti na výrobci a druhu. Nevýhodou použití několika samostatných dóz s krmivem je, že často trvá dlouho, než se spotřebuje veškeré krmivo. Při koupi dózy s kompletním krmivem, která obsahuje vždy 25 % od druhu, je sice záhy nutné dokoupit další krmivo, případně zakoupit několik dóz, přitom je však zajištěno, že vitamíny a minerály v krmivu díky omezenému kontaktu se vzduchem méně oxidují a také se méně ničí. U každé nové, resp. čerstvě otevřené dózy kompletního krmiva si můžete být jisti její čerstvostí a kvalitou. Díky tomu je krmení kompletním krmivem pro ryby nejen zdraví prospěšné, ale také velmi praktické a přehledné.

Objevte kompletní krmivo pro ryby od prvotřídních výrobců s dlouholetými zkušenostmi, např. Tetra, JBL, Söll a Sera. V našem sortimentu kompletního krmiva pro ryby zaručeně najdete tu správnou krmivovou směs pro své garnáty, okrasné ryby a další obyvatele Vašeho akvária.