Krmné směsi

Vlastnosti
Značky
  •  
  •  
Dennerle Shrimp King multibalení 5 v 1
Dennerle Shrimp King multibalení 5 v 1
349,00 Kč
(581,67 Kč / 100 g)
Dennerle Shrimp King multibalení 5 v 1
TetraCrusta menu 100 ml
TetraCrusta menu 100 ml
139,00 Kč
TetraCrusta menu 100 ml

Při krmení ryb se doporučuje používat nikoliv jen jeden druh krmiva pro ryby, ale hned několik zároveň, a to v různém pořadí – s kompletním krmivem pro ryby toho dosáhnete velmi jednoduše. Největších pokroků v klasické akvaristice, co se týká chovu tropických živočichů a ryb, bylo před mnoha lety dosaženo nejen v oblasti filtračních technologií, ale také krmení ryb kvalitním krmivem pro ryby. Celý organizmus obyvatel Vašeho akvária je závislý na kvalitě a vyváženosti potravy, proto krmivo pro ryby může rozhodovat o úspěchu či neúspěchu při chovu ryb. Barevnost, tendence k rozmnožování, agilita a obranyschopnost rostou a klesají v závislosti na vlastnostech krmiva.

Kompletní krmiva pro ryby obsahují hned několik komor s různými druhy krmiva. Tyto rybí „jídelníčky“ s krmivem pro ryby obsahují např. vločkové krmivo, granule pro ryby, sušený hmyz (larvy) nebo tabletové krmivo, které se liší v závislosti na výrobci a druhu. Nevýhodou použití několika samostatných dóz s krmivem je, že často trvá dlouho, než se spotřebuje veškeré krmivo. Při koupi dózy s kompletním krmivem, která obsahuje vždy 25 % od druhu, je sice záhy nutné dokoupit další krmivo, případně zakoupit několik dóz, přitom je však zajištěno, že vitamíny a minerály v krmivu díky omezenému kontaktu se vzduchem méně oxidují a také se méně ničí. U každé nové, resp. čerstvě otevřené dózy kompletního krmiva si můžete být jisti její čerstvostí a kvalitou. Díky tomu je krmení kompletním krmivem pro ryby nejen zdraví prospěšné, ale také velmi praktické a přehledné.

Objevte kompletní krmivo pro ryby od prvotřídních výrobců s dlouholetými zkušenostmi, např. Tetra, JBL, Söll a Sera. V našem sortimentu kompletního krmiva pro ryby zaručeně najdete tu správnou krmivovou směs pro své garnáty, okrasné ryby a další obyvatele Vašeho akvária.