Příslušenství ke vzduchování

Filtrovat
<
Aqua Medic
Hobby Aquaristik
JBL
Tetra
Velda
průhledná
zelená
šedá
Kov
Plast
Mořská voda
Sladká voda

V této kategorii jde o správné provzdušňování akvárií. Naše heslo: vzduchování. A vhodné příslušenství. Sestavili jsme vyvážený sortiment kvalitních vzduchování, abychom zajistili, že naleznete ideální vzduchování. Zde se nacházejí různé vzduchovací kameny, vzduchová čerpadla a oxydátory renomovaných výrobců potřeb pro akvaristiku, např. Eheim a Hagen. Výrobci těchto značek nabízejí také vhodné příslušenství, aby byla zajištěna kompatibilita vzduchování s příslušenstvím.

Při výběru správného vzduchování lze také kombinováním různých vzduchování a správného příslušenství sestavit individuální provzdušňování vašeho akvária. Samozřejmě si můžete zároveň také u nás objednat veškeré potřebné příslušenství vzduchování pro profesionální instalaci jako vzduchové hadičky nebo ventily.

Čistý kyslík vytvořený oxydátorem se uvolňuje ve vodě bez tvorby bublin. Dosáhnete tak absolutně tichého vzduchování, při němž je zamezeno vypuzování oxidu uhličitého a víření dna akvária. Tvorba bublin je u mnoha vzduchování individuálně nastavitelná a zajišťuje obzvláště hezký vzhled. Také zde může pomoci správné příslušenství: vzduchové ventily, difuzory a hadičky pro membránová čerpadla jsou nezbytné pro rozumné fungování vzduchování.