Vzduchová čerpadla

Filtrovat
<
EHEIM
HPumps
Sera
Tetra
bílá
černá
100 l/h
110 l/h
275 l/h
42 l/h
Mořská voda
Sladká voda
Pumpe mit Ausströmer und Schlauch
inkl. Netzteil
0.18
3
4

V kategorii výrobků Vzduchování se nacházejí různá vzduchová čerpadla od výrobců jako Eheim, Sera nebo Tetra. Zde najdete vše, co potřebujete, když chcete provzdušňovat vaše akvárium vzduchovými čerpadly. Různá vzduchová čerpadla do akvária dosahují ve spojení s vhodnými vzduchovacími kameny pěkného optického efektu a lze je také kombinovat s jinou technikou.

Četná vzduchová čerpadla do akvária z našeho sortimentu lze, v závislosti na výkonnosti, používat univerzálně. U všech modelů je však základní princip funkce stejný: Vzduch, který čerpadly přepravován do akvária, zajišťuje větší pohyb hladiny a zvýšený přísun kyslíku. Přitom je také vypuzován škodlivý CO2. Použití vzduchového čerpadla je tak velmi prospěšné pro vaše ryby.

Vzduchová čerpadla naleznete v naší nabídce v různých provedeních, která se liší podle průtokového množství vzduchu a možností nastavení. Pokud hledáte pro vaše vzduchová čerpadla do akvária ještě doplňkové příslušenství jako hadičky nebo ventily, jste zde zaručeně také na správném místě. Se vzduchovým čerpadlem můžete ostatně provozovat také odpěňovač pro odstranění proteinů. Vzduchová čerpadla do akvária jsou potřebná také pro provoz vnitřních vzduchových filtrů.