Vzduchovací kameny

Filtrovat
<
Biorb
EHEIM
Hobby Aquaristik
Sera
Tetra
bílá
černá
Mořská voda
Sladká voda

V této rubrice najdete vše, co se týká vzduchovacích kamenů. Všechny naše modely vzduchovacích kamenů pocházejí od renomovaných výrobců jako Tetra, Eheim a Sera. Vlastní vzduchovací kameny nečerpají vzduch, proto dbejte při výběru na to, zda je ještě nutné přikoupit navíc čerpadlo.

V našem sortimentu se nacházejí některé klasické vzduchovací kameny, které se upevňují na dně akvária (například do štěrku na dně nebo ke kořenům) a odtud vystupují kyslíkové bublinky. Takový vzduchovací kámen může po správném umístění vypadat hezky a nenápadně se začlenit do celkového vzhledu. Vzduchovými bublinkami se celé hodiny zabývají také četné rybky.

Nabízíme však také moderní varianty, které jsou vybaveny různými hračkami. Další výhodou je, že lze nastavit tvorbu bublin, a tím individuálně regulovat množství vzduchových bublin. Navíc také nabízíme vzduchovací kameny, které fungují se světlem. Zde se naskýtá celá řada možností uspořádání, kdy můžete své akvárium proměnit v opravdovou show ze vzduchových bublin a světla. Pamatujte však na to, jak bude celá kompozice působit na vaše ryby a hodnoty vody.