beaphar odstraňovač zápachu pro domky, klece a ohrádky hlodavců 600 g

Číslo produktu: 1000057263

beaphar odstraňovač zápachu pro domky, klece a ohrádky hlodavců lze nasypat v°tenké vrstvě pod substrát a zabránit tak nepříjemnému zápachu.

179,00 Kč

plus poštovné

(298,33 Kč * / 1 kg)
Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Klasifikace nebezpečnosti
N
Tvar
Tekutina
Značka
beaphar
Aktionsnummer
5492CZ

Beaphar odstraňovač zápachu se stará o trvale svěží ovzduší v domcích, klecích a ohrádkách hlodavců. Odstraňovač zápachu ihned zachytí moč. Jedinečná struktura jednotlivých zrnek moč zapouzdří. Zápach tak nemůže unikat. Přirozené bakterie rozštěpí moč a zápach. Díky tomuto procesu zůstane klec vašeho malého hlodavce hygienicky čistá. Beaphar odstraňovač zápachu je biologicky odbouratelný a pro hlodavce zcela bezpečný.°   

Návod k použití:
Důkladně domek, klec nebo ohrádku hlodavce vyčistěte. Na suché dno naneste tenkou vrstvu Beaphar odstraňovače zápachu. Ve většině případů mají hlodavci pevně dané místo, kde se vyprazdňují. Postarejte se o to, aby na tomto místě byl dostatek Beaphar odstraňovače zápachu. Na něj pak nasypte „normální“ substrát. Při chovu jednoho hlodavce vystačí výše popsaná aplikace k ochraně domku, klece nebo ohrádky před zápachem po dobu jednoho týdne. Pokud v kleci žijí dvě nebo více zvířat, doporučujeme odstraňovač zápachu používat dvakrát týdně. Při normálním používání vystačí toto balení cca na 4 měsíce (v případě jednoho zvířete).

 

Podrobnosti produktu:

  • aktivní odstraňovač zápachu pro domky, klece a ohrádky hlodavců
  • technologie zapouzdření moči
  • prodlužuje trvanlivost podestýlky
  • ph neutrální, plně biologicky odbouratelné
  • zajišťuje okamžité navázání uvolněných složek moči (čpavku)