beaphar Sensitiv čistič uší 50 ml + návlek na prst GRATIS

Číslo produktu: 1000079445

Čistič uší beaphar Sensitiv slouží k čištění vnějšího zvukovodu. S návlekem na prst zdarma.

279,00 Kč

plus poštovné

(5 580,00 Kč * / 1 l)
Produkt není v požadovaném množství momentálně dostupný!
Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
beaphar
Tvar
Kapky
Vybavení
hygienický, Reinigung
Použití
pro domov
Druh
Kapky
Aktionsnummer
5826CZ

Chovatelé psů na celém světě jsou si v jednom jistí: Psi s visícíma ušima, jako jsou bíglové, zlatí retrívři a kokršpanělé, vypadají mimořádně roztomile. S dlouhýma ušima jsou však také problémy: Chovateli je to hned jasné, jakmile zpozoruje, že se pes více škrábe nebo reaguje citlivě na dotyk na hlavě. Nejčastějším symptomem problémů s ušima je ovšem silný zápach, který z nich vychází. Důvodem takových problémů jsou zbytky mazu ve zvukovodu, které způsobují nepříjemný tlak, bolesti a záněty. V ohrožení jsou zejména převislé uši, jelikož v těchto případech vzniká okolo ucha vlhko a teplo, které je živnou půdou pro bakterie. Proto platí, že se musí uši psa pravidelně kontrolovat a při zpozorování zmíněných příznaků rychle reagovat.

Dobré řešení problémů s ušima nabízí Beaphar Sensitiv čistič uší, který zbaví uši vašeho zvířete jemně a šetrně ušního mazu a jiných pozůstatků. Odstraní se tak nejen akutní problémy, ale zároveň se zvýší odolnost a zůstane zachována přirozená rovnováha uší.

Krom toho si nemusíte dělat starosti, pokud váš pes reaguje citlivě při vyšetření a dotycích na uchu. Díky speciální měkké pipetě se vyhnete poranění, takže celou proceduru provedete především u citlivých psů velmi rychle a bezpečně.

Podrobnosti produktu:

  • Pro jemnou péči o citlivé kožní partie
  • Obzvláště jemný a nedráždivý (bez alkoholu)
  • Podporuje odolnost kůže.
  • Extra měkká pipeta pro šetrnou aplikaci
  • S probiotickými přísadami
  • Účinná látka MSM (MethylSulfonylMethan) podporuje přirozenou regeneraci kůže.

Beaphar návlek na prst pro čištění očí a uší důkladně a šetrně čistí citlivé kožní partie psů a koček například v kombinaci s Beaphar péčí o oči, čističem uší nebo Beaphar odstraňovačem skvrn pod očima.

Podrobnosti produktu:

  • Pro jemné čištění a péči o citlivé kožní partie
  • Flexibilní tvar
Složení

Účinná látka MSM (MethylSulfonylMethan) podporuje přirozenou regeneraci kůže. MSM je přírodní probiotická látka, kterou lze nalézt také v mnoha potravinách, jako jsou například mléčné výrobky, ovoce a zelenina. Bez alkoholu.