Easy-Life ProFito 2× 5 litrů

Varianta

239,90 Kč / 1 l
2 399,00 Kč

2 399,00 Kč

239,90 Kč / l

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
 • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

 • Snadná a bezpečná platba

 • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Easy-Life ProFito je univerzální výživa rostlin, která je vhodná pro všechny rostliny. Po řadě interních i externích testů lze konstatovat, že co se týče rychlosti růstu rostlin, tvorby listů a regenerace děravých a/nebo zbarvených listů, např. kvůli nedostatku minerálů, je složení tohoto výrobku to nejlepší. Obsažené látky byly sestaveny v co nejlepším poměru, aby byla zajištěna ideální výživa rostlin. Složení tohoto univerzálního hnojiva je tak silné, že trvale zajišťuje zdravý a bohatý růst rostlin. Používání výrobku ProFito není podmíněno použitím dalších přísad ke hnojení, jako například železa a draslíku – ve většině případů ani při intenzivním osázení. ProFito je tedy absolutně univerzální hnojivo. Používání dodatečných hnojiv na bázi železa nebo běžných hnojiv je tak zbytečné – vše potřebné je již obsaženo ve výrobku ProFito.

Výhody ProFito:

 • silně koncentrované a kompletní univerzální hnojivo
 • všechny výživné látky v jednom výrobku
 • v drtivé většině případů není nutné přidávat železo a draslík
 • zajišťuje intenzivní, zdravý a bohatý růst rostlin
 • podporuje tvorbu cytokininů, a stimuluje tak buněčné dělení
 • větší a širší listy, velmi intenzivní zabarvení listů
 • nezatěžuje vodu v akváriu
 • zlepšuje a udržuje biologickou rovnováhu v akváriu
 • vícekrát stabilizovaný, neobsahuje dusičnany a fosfáty, velmi úsporné použití

Díky vysoké koncentraci železa, draslíku a hořčíku v přípravku Easy-Life ProFito je zajištěno vše potřebné, aby mohly být tyto živiny optimálně absorbovány. Tato výživa pro rostliny navíc obsahuje mnoho tzv. mikroživin, jako je např. mangan, bor, kobalt, lithium, molybden, měď, cín, nikl, fluor, jód, hliník, selen a vanad. Tyto látky, spolu s určitým množstvím vzácných minerálů, poskytují rostlinám přesně to, co potřebují pro svůj zdravý růst. Rostliny jsou stimulovány, aby ve větším množství tvořily cytokininy (rostlinné hormony), což intenzivně podporuje dělení buněk. Listy jsou tak větší a širší. Kromě toho se zvýrazní zbarvení listů.

Protože je obsah živin v ProFito velmi bohatý, vodní rostliny vyrostou rychle a silně. Nežádoucí látky v akvarijní vodě, jako např. sloučeniny dusíku a fosfátu, jsou rychleji absorbovány rostlinami. Rostliny tak rychleji odstraní z vody dusičnany, fosfáty a amonium. Díky Easy-Life ProFito se tímto způsobem optimálně sníží zatížení vody. Rovněž se zlepší biologická rovnováha v akváriu.

Aby nedocházelo k dalšímu zatěžování vody v akváriu, neobsahuje Easy-Life ProFito samozřejmě žádné dusičnany ani fosfáty. Živiny tohoto produktu jsou vícenásobně stabilizovány různými chelátory. Antioxidant a konzervační prostředek působí proti rozkladu produktu, což zajišťuje delší trvanlivost. Produkt můžete skladovat případně v chladu a temnu, čímž se prodlouží jeho trvanlivost. Uchovávejte však vždy mimo dosah dětí.

Dávkování a aplikace:

Dávkování je velmi úsporné: 10 ml na 100 litrů akvarijní vody v týdenních intervalech.

Každý den lze také přidat 1/7 celkové dávky.

Barva produktu je tmavě zelená – tmavě hnědá. V prvních týdnech použijte třetinu dávkování. Později je můžete upravit za účelem optimálního růstu rostlin (jednou týdně na 100 litrů 10 ml +/- 40 %). Ideální dávkování můžete poznat podle nejnovějších listů rostliny. Pokud jsou světle zelené, měli byste dávkování zvýšit. Jestliže akvárium napadnou řasy anebo nepozorujete žádné další zlepšení růstu, můžete dávkování snížit. Proti růstu řas navíc může pomoci umístění (více) rychle rostoucích rostlin do akvária.

Číslo produktu
1000019334