ebi škrabací strom Akita šedý

Varianta

2 699,00 Kč

2 699,00 Kč

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

Chce vaše kočka opět ukázat drápky? Se škrabacím stromem můžete podpořit přirozené chování kočky při škrábání, aniž by se poškodil váš nábytek. Kočky, které milují škrábání, jsou obzvláště šťastné, když mají možnost brousit si drápky v každé místnosti vašeho domova.
Škrabadlo s robustním sisalem je také ideální pro rozsáhlé broušení drápků. Zde se může vaše kočka nejen vydovádět, ale také si odpočinout. Vaše kočka si zde může nejen brousit drápky, ale také si užít spoustu lezení a zábavy. Udělejte své kočce radost – se škrabacím stromem od společnosti Europet Bernina.
Škrabací strom pro kočky je velmi důležitým vybavením pro každou kočku. Slouží jako hračka, místo na spaní, místo na očistu a broušení drápků – hodí se k mnoha věcem. Správné umístění je důležitým faktorem pro to, aby vaše kočka mohla škrabací strom pro kočky používat. Postavte jej ideálně v blízkosti oblíbeného místa vaší kočky. Alternativně by mělo stát tam, kde má kočka k němu snadný přístup.
Pokud je vaše kočka vůči novému příslušenství skeptická, můžete ji na něj rychle zvyknout pomocí několika triků: K dispozici máte několik lákadel od spreje z kozlíku lékařského až po šantu kočičí. Za zkoušku samozřejmě stojí i odměna v podobě pamlsku pro kočky. Náš tip: Schovejte polštář s kozlíkem pro kočky, oblíbené kočičí krmivo nebo hračku u nového příslušenství. Vaše kočka se tak s ním rychle spřátelí.

Podrobnosti produktu:

  • K lezení a hraní

Číslo produktu
1000081560

Pokyny pro montáž:

není nutná žádná konstrukce