Eheim Skim350 povrchový skimmer

Číslo produktu: 1000029218

Energeticky účinný povrchový skimmer pro odsávání nánosů nečistot na hladině vody (povlak na hladině) v akváriu. Bezpečná a osvědčená v praxi.

649,00 Kč

plus poštovné

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Mořská voda, Sladká voda
Značka
EHEIM

Téměř v každém akváriu se na hladině vody časem vytvoří film z mikroorganizmů, prachu, olejů a tuků z krmiva – povlak na hladině. Aby nedocházelo k růstu řas, vzniku škodlivých hodnot vody a chorobám, musí odpovědný akvarista zasáhnout. K odstranění tohoto problému byste si měli pořídit povrchový odsavač, takzvaný „skimmer“. Skimmer odstraňuje nánosy nečistot a mikroorganizmy z hladiny vody a podporuje tak přirozenou výměnu plynů.

Ideální je zde EHEIM skim350 povrchový skimmer, kterým spolehlivě odstraníte tento povlak z hladiny a dosáhnete tak průzračné vodní hladiny a vyššího obsahu kyslíku. EHEIM skim350 je navržen pro trvalý provoz, ale je vhodný také pro krátkodobé použití. Při střídavém použití ve více akváriích dejte pozor, abyste nepřenesli spory řas nebo choroby. Nasáté bakterie a částice nečistot se shromažďují ve filtračním molitanu. Proto je nutné jej po každém použití vyjmout a důkladně vyčistit. Instalace je přitom velmi jednoduchá a nekomplikovaná: Musíte přitom povrchový skimmer pouze upevnit pomocí přísavek na sklo akvária!

Podrobnosti produktu:

  • odstraňuje nánosy nečistot a mikroorganizmy z hladiny vody (povlak na hladině)
  • podporuje tak přirozenou výměnu plynů
  • pro trvalý provoz a také krátkodobé použití
  • rychlá instalace – snadné upevnění pomocí přísavek na skle akvária

Technické údaje:

  • Spotřeba proudu jen 5 W

Built with love by IT-Verticals