JR FARM individuální krmivo pro korely chocholaté 1 kg

Číslo produktu: 1000017677

Hodnotné základní krmivo pro korely chocholaté. Směs volných zrn, speciálně přizpůsobená pro zvláštní výživové potřeby korel chocholatých.

129,00 Kč

plus poštovné

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Vlastnosti krmiva
S vitaminem A, Vitalita a vitaminy
Značka
JR Farm
Forma krmiva
Zrnka
Zvířecí druh
Heimvogel

JR FARM individuální krmivo pro korely chocholaté je základní krmivo pro korely chocholaté.

JR FARM individuální krmivo pro korely chocholaté je specifické kvalitní krmivo pro tento druh, které je optimalizované speciálně pro zvláštní potřeby korel chocholatých. JR FARM krmivo pro korely chocholaté bylo vyvinuto odborníky a vyrobeno z vysoce kvalitních semen, pravidelně testovaných nezávislou laboratoří. Obohacené tepelně ošetřenými lasturami ústřic pro vyvážený poměr vápníku a fosforu a životně důležité vitaminy a stopové prvky ve všech přísadách tak, aby nehrozil jejich nedostatek při preferování jen určitých složek krmiva. Betakaroten z přírodní karotky reguluje přísun vitaminu A a fruktóza s dlouhým řetězcem podporuje trávení tím, že stimuluje bakterie v tlustém střevu.

Složení

La Plata proso, Manna proso, semena lesknice kanárské, stříbrné proso, semena světlice barvířské, šípková semena, japonské proso, loupaný sezam, mrkev 4 %, travní semena, senegalské proso, konopná semena, lněné semínko, řepka, oves, bezinky, semena ostropestřce mariánského, mastňák habešský, lastury ústřic 1,6 %, amarant, heřmánkový květ 1 %, fenykl 0,8 %

Doplňkové látky

vitamin A (jako retinyl acetát) 9 000 IU, vitamin D3 (jako cholekalciferol) 600 IU, vitamin E (jako DL-alfa-tokoferol acetát) 30 mg, stopové prvky (jód 0,32 mg)

Analytické složky

bílkoviny 13,7 %, obsah tuku 14,3 %, hrubá vláknina 8,1 %, hrubý popel 4,9 %, vlhkost 9,7 %, vápník 0,8 %, fosfor 0,5 %

Doporučený způsob krmení:
Denně přidejte do krmiva v množství asi 5 % tělesné hmotnosti