JR Farm pochoutka pro krysy 2,5 kg

Číslo produktu: 1000028308

JR FARM krmivo pro potkany 2,5 kg je přírodní a druhově specifické základní krmivo pro všechny potkany. Obsahuje mnoho živočišných proteinů a cenných vitamínů.

279,00 Kč

plus poštovné

(111,60 Kč * / 1 kg)
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Druh masa
Hovězí, Kuřecí, Ryba
Vlastnosti krmiva
Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bohaté na bílkoviny
Značka
JR Farm
Zvířecí druh
Ratte
Aktionsnummer
5775

Krmivo pro potkany pochází ze sortimentu JR Farm a bylo sestaveno tak, aby umožňovalo vyváženou a přírodní výživu vašich potkanů bez nedostatku jakýchkoli složek. Je přizpůsobeno jídelníčku divokých zvířat, přičemž zvláštní roli hraje živočišná bílkovina, protože potkani na rozdíl od mnoha dalších hlodavců konzumují také masitou stravu. Tento živočišný protein je v tomto krmivu bez pelet získáván z kuřete, hovězího masa, krevet a ryb, takže současně je zajištěna široká paleta živin.

Dále jsou přidány ještě různé složky jako zelenina, semínka a obiloviny, které poskytují vše další, co vaše malá zvířátka potřebují pro vitální a zdravý život. Krmivo je zcela bez umělých barviv a konzervačních látek; jednotlivé extrudáty jsou barveny výhradně rostlinnými složkami.

Podrobnosti produktu:

  • Kvalitní a vyvážené základní krmivo pro potkany všeho druhu
  • přizpůsobené přirozeným potřebám zvířat
  • Se spoustou živočišných proteinů z kuřete, hovězího masa, krevet a ryb
  • Bez pelet
  • obsahuje obiloviny a semínka
  • Bez umělých barviv a konzervačních látek
Složení

extrudovaná kukuřičná mouka, kukuřičné vločky, dari, pšeničné vločky, pšenice, čirok, slunečnicová jádra 5 %, pšenice pufovaná, hrachové vločky, karob sušený, kukuřice, žluté proso, semena lesknice kanárské, mrkev, pohanka, proso červené, fazole mungo, drůbeží maso (1,2 %, hovězí maso 1,2 %, ovesné polštářky (ovesná mouka 50 %, pšeničná mouka, kukuřice, kukuřičný lepek, pšeničné otruby, chlorid sodný, ječný slad), oves, krevety 1 %, ryba 0,6 %, sýr 0,2 %

Doplňkové látky

vitamin A (jako A-palmitát) 10 550  IU, vitamin D3 (jako cholekalciferol) 1 053 IU, vitamin E (jako DL-alfa-tokoferol acetát) 42,65 mg, oxid železitý 2 mg

Analytické složky

bílkoviny 12,2 %, obsah tuku 5,6 %, hrubá vláknina 5,5 %, hrubý popel 3,6 %

Doporučený způsob krmení:
Misku znovu naplňte, až když je téměř prázdná. Denně podávejte pouze tolik krmiva, kolik zvíře zcela spotřebuje během 24 hodin.