Odstraňovače zápachu do toalety pro kočky

Filtrovat
<
Bactador
beaphar
BioKat's
Catit
Versele Laga
500 ml
750 ml
Sprej
deodorant
S filtračním systémem
hygienický
Pohlcující zápach / Pohlcuje zápach
S vůní
Vyrobeno v Německu
Výborně pohlcuje zápach

Vůně do kočičího záchodu - záchod pro kočky bez zápachu

Všichni majitelé koček vědí, že klidné místečko pro vykonávání potřeb vaší kočky není zrovna voňavou oázou. Mnohé toalety pro kočky spíše nepříjemně zapáchají kvůli čpavku obsaženému v kočičí moči, bez ohledu na to, jak často a rychle vyměňujete kočkolit. 

Náš tip: Vyzkoušejte deodoranty a odstraňovače zápachu kočičí moči. Tyto pomůcky jsou ideální pro odstraňování nepříjemného zápachu z vašeho bytu.

V naší široké nabídce najdete mnoho různých deodorantů pro kočky a odstraňovačů zápachu: V závislosti na druhu překrývají zápach nebo ho úplně odstraňují. V první řadě se spíše používají deodoranty, které zápach překryjí. Odstraňovače zápachu z kočičích toalet využívají chemické reakce, a tak nepříjemné pachy spolehlivě odstraňují.

Z použití odstraňovače zápachu se bude radovat také vaše kočka. Všechny kočky mají citlivý čich a když toaleta pro kočky příliš silně zapáchá, hledají dokonce jiná místa k vykonání potřeby,. 

Deodoranty a odstraňovače zápachu navíc zajišťují, že můžete stelivo pro kočky používat déle. Odstraňovače zápachu samozřejmě neprodlužují obecnou dobu použitelnosti kočkolitu, ale zamezují nutnosti jeho předčasné výměny. Tím se prodlouží interval mezi jednotlivými nákupy podestýlky, a ulevíte i své peněžence.