Přepravky pro malá zvířata

Filtrovat
<
Europet Bernina
Trixie
bílá
modrá
průhledná
zelená
šedá
Nylon
Plast
Polyester

Zde najdete různé příslušenství pro přepravu vašeho malého zvířete. Představíme vám různé možnosti použití. Kdo má zahradu, může např. postavit ohradu. Pro přenos ven doporučujeme přepravku pro malá zvířata. Tato možnost přepravy chrání králíky, morčata & Co. a ukryje je před okolním světem, aby nebyly tak vystresovaní. Obecně mají takovéto přepravky pro malá zvířata spoustu výhod pro přepravu vašeho mazlíčka.

Tato přepravka se hodí i na delší cesty, neboť zajišťuje především přepravu malého zvířete autem. Obzvlášť u zvěrolékaře poskytuje přepravka zvířeti i v čekárně ochranu před ostatními čtyřnohými pacienty. Vše pro přepravu vašeho malého zvířete nabízíme samozřejmě v různých velikostech, což zaručuje bezpečnou přepravu jak pro zakrslé křečky, tak i pro činčily.

Zcela novou metodou, jak své malé zvíře přepravovat a provětrat na čerstvém vzduchu, je přitom navykání na postroj a vodítko. Umožníte tak svému zvířeti navzdory dírám v plotě a chybějící ohradě proběhnout se po trávě a užít si sluníčka; přepravka je v takovém případě zbytečná.