Boty pro psy

Vlastnosti
Značky
  •  
Trixie Walker Care chrániče tlapek
Trixie Walker Care chrániče tlapek M
Jsou k dispozici varianty
129,00 Kč
Trixie Walker Care chrániče tlapek

Především v době střídání ročních období je počasí často vlhké a studené. V tomto chladném počasí trpí často především psi s krátkýma nohama nebo tenkou srstí. Aby se váš pes mohl radovat z pohybu i za nepříznivého počasí na čerstvém vzduchu, nabízíme různé oblečky pro psy – na míru podle velikosti a tvaru těla vašeho psa. Nejde přitom jen o ochranu střední části těla psa: Naše boty pro psy se zároveň postarají o zdravé packy.

Boty pro psy mohou přijít vhod při spoustě příležitostí: Chrání tlapky v zimě před sněhem, ledem a především posypovou solí a zajišťují navíc – i v ostatních ročních obdobích – aby se pejsek i při intenzivním pohybu na tvrdém pokladu neporanil. Boty se hodí samozřejmě také při léčbě poraněných tlapek: Pes je nemůže ohlodávat a zvenku jsou chráněné před vnějšími vlivy.

Nabízíme boty pro psy v různých modelech, podle toho, co mají vydržet a k jakému účelu budou používány. Samozřejmě nabízíme boty pro psy také v různých velikostech, aby byly chráněny a opečovávány všechny psí tlapky, trpasličích pudlů i molossů.