Boty pro psy

Filtrovat
<
Trixie
M
S

Ochranné boty pro malé i velké psy

Především v době střídání ročních období je počasí často vlhké a studené. V tomto chladném počasí trpí často především psi s krátkýma nohama nebo tenkou srstí. Aby se váš pes mohl radovat z pohybu i za nepříznivého počasí na čerstvém vzduchu, nabízíme různé oblečky pro psy – na míru podle velikosti a tvaru těla vašeho psa. Nejde přitom jen o ochranu střední části těla psa: Naše ochranné boty pro psy se zároveň postarají o zdravé packy.

Boty pro psy mohou přijít vhod při spoustě příležitostí: Zimní boty pro psy chrání tlapky v zimě před sněhem, ledem a především posypovou solí a zajišťují navíc – i v ostatních ročních obdobích – aby se pejsek i při intenzivním pohybu na tvrdém podkladu neporanil. Boty pro psy se hodí samozřejmě také při léčbě poraněných tlapek: Pes je nemůže ohlodávat a zvenku jsou chráněné před vnějšími vlivy.

Na trhu najdete například outdoorové boty pro psy na běhání, neoprenové boty pro psy do sněhu, protiskluzové boty pro psy na zimu, nebo boty pro velké psy.

Nabízíme boty pro psy v různých modelech, podle toho, co mají vydržet a k jakému účelu budou používány. Samozřejmě nabízíme boty pro psy také v různých velikostech, aby byly chráněny a opečovávány všechny psí tlapky, trpasličích pudlů i molossů. Nejoblíbenější v naší nabídce jsou boty pro psy Trixie. Pro noční procházky v zimě budete potřebovat nejen boty pro psa do sněhu, ale také reflexní vestu pro psa, díky které budete dobře vidět.