Doplňkové krmivo

Vlastnosti
Značky
  •  
Trixie vitamínové kapky pro ptáky 15 ml
Trixie vitamínové kapky pro ptáky 15 ml
79,00 Kč
(526,67 Kč / 100 ml)
Trixie vitamínové kapky pro ptáky 15 ml
Trixie multi vital pro ptáky
Trixie multi vital pro ptáky 50ml
Jsou k dispozici varianty
99,00 Kč
(198,00 Kč / 100 ml)
Trixie multi vital pro ptáky

Tak jako u nás, přispívá správná výživa u ptáků silně k pohodě, a proto je krmení pro ptáky tak důležitý bod: Přitom ještě existují různé druhy krmiv, které dodávají ptákům výživové látky a tak aktivně podporují zdraví vašeho opeřeného kamaráda. Vedle základního krmiva je přitom důležitým bodem volba správného doplňkového krmiva pro vaše ptáky.

Výživové doplňky přitom nemají sloužit jako jediné krmivo pro ptáky: Jsou spíš koncipovány k tomu, aby kompenzovaly určitý nedostatek živin a vyplňovaly mezery v zásobování živinami: Jak vidíte, u doplňkových krmiv platí nomen omen. Jelikož však ani nadměrné zásobování není zdravé, měli byste se předem dostatečně informovat a pozorně se seznámit s látkami obsaženými v doplňkovém krmivu.

V našem sortimentu najdete celou řadu variant vhodných pro různé ptáky. Kromě toho se liší látky obsažené ve výživových doplňcích a také forma: Některé výživové doplňky jsou k dostání v běžné zrnité formě, jiné ve formě prášku, který se jednoduše přidá k základnímu krmivu. A nakonec se doplňková krmiva odlišují svým určením: Mohou podporovat trávící trakt, posilovat klouby a kosti, pozitivně ovlivňovat zrak nebo pečovat o peří.