ROYAL CANIN British Shorthair suché krmivo pro koťata

Varianta

2 kg
384,50 Kč / 1 kg
769,00 Kč
10 kg
252,90 Kč / 1 kg
2 529,00 Kč

769,00 Kč

384,50 Kč / kg

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
  • Doprava zdarma u objednávek nad 999,00 Kč

  • Snadná a bezpečná platba

  • Bezplatné vrácení zboží

Popis

ROYAL CANIN British Shorthair suché krmivo pro koťata britských krátkosrstých koček do 12. měsíce věku.

- Podporuje harmonický růst svalů a kostí

- Podporuje zdravé trávení

- Pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost

Fáze růstu vašeho britského kotěte je časem velkých změn a nových objevů. K rozvoji silné a svalnaté postavy, která je pro toto plemeno typická, potřebuje vaše kotě správnou stravu.

Proč speciální krmivo pro britská krátkosrstá koťata?

ROYAL CANIN British Shorthair Kitten je speciálně přizpůsobené výživovým potřebám britských krátkosrstých koťat. To mu umožní nejlepší možný start v životě a zpevní cestu pro zdravý vývoj do dospělosti.

Pro britskou krátkosrstou kočku je typický klidný charakter a sklon k nadváze. Proto je vybraná strava klíčovým faktorem pro zdravý růst, zvláště u tohoto plemene koček. ROYAL CANIN British Shorthair Kitten má upravený obsah bílkovin a přesně vyvážený obsah vitamínů a minerálů, které pomáhají podporovat harmonický vývoj svalů a kostí pro zdravý růst.

Zatímco se imunitní systém kotěte ještě vyvíjí, měl by získat další podporu prostřednictvím výživy. Patentovaný komplex antioxidantů v tomto krmivu obsahuje důležitý vitamin E a pomáhá budovat přirozenou obranyschopnost koťat.

Speciálně navržené krokety krmiva ROYAL CANIN British Shorthair Kitten ve tvaru měsíce jsou upraveny podle velikosti a konzistence tak, aby usnadňovaly příjem potravy vašeho kotěte. Povzbuzují také intenzivní žvýkání a mohou tak podporovat hygienu tlamy a zubů.

Trávicí systém kotěte je až do věku asi 12 měsíců ve vývojové fázi. Pro podporu zdravého trávení je důležitá výživa s kvalitními bílkovinami. Proto obsahuje toto krmivo tzv. L.I.P. bílkoviny, které se vyznačují zvláště vysokou stravitelností.

Prebiotika dodatečně podporují střevní rovnováhu.

Zpestření pro britská královská koťata

Pro uspokojení individuálních preferencí každé kočky je krmivo ROYAL CANIN British Shorthair Kitten k dostání také jako mokré krmivo v lahodné omáčce. Pokud uvažujete o smíšeném krmení suchého a mokrého krmiva, jednoduše postupujte podle našich pokynů. Zajistíte, že vaše kočka dostane správné množství mokrého a suchého krmiva.

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že s krmivem ROYAL CANIN British Shorthair Kitten nabízíte své kočce kvalitní a vyváženou stravu.

Číslo produktu
1000032912

Složení:

drůbeží bílkovina (sušená), rýže, rostlinný proteinový izolát*, živočišný tuk, kukuřice, živočišná bílkovina (hydrolyzovaná), kukuřičný lepek, pšeničná krmná mouka, sušené řepné řízky, lignocelulóza, rybí olej, minerální látky, sojový olej, kvasnice a jejich části, psyllium (semena a slupky jitrocele indického; 0,5 %), fruktooligosacharidy, hydroizolát z droždí (zdroj mannanových oligosacharidů), kvasnicový extrakt (zdroj beta glukanů), brutnákový olej, sušené květy aksamitníku (zdroj luteinu), hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu), hydrolyzát z chrupavek (zdroj chondroitinu).
* L .I.P.: vybrané, dobře stravitelné bílkoviny a vysokou biologickou hodnotou.

Doplňkové látky:

nutriční fyziologické přídatné látky vitamín A 33 500 IU, vitamín D3 900 IU, vitamín E 670 mg, E1 (železo) 33 mg, E2 (jód) 3,3 mg, E4 (měď) 10 mg, E5 (mangan) 42 mg, E6 (zinek) 124 mg, E8 (selen) 0,05 mg, L-karnitin 50 mg technologické přídatné látky klinoptilolit sedimentárního původu 10 g konzervační látky antioxidanty.

Analytické složky:

bílkoviny 38 % podíl tuku 20 % hrubý popel 8 % hrubá vláknina 2,2 % NFE (bezdusíkaté látky) 26,1 %

2–3 měsíc (0,8 kg–2,1 kg): 40–70 g nebo 16–45 g + 1/2 plechovky
4–6 měsíc (1,8 kg–3,9 kg): 56–77 g nebo 35–56 g + 1 kapsička
7–9 měsíc (2,4 kg–5 kg): 53–67 g nebo 32–46 g + 1 kapsička
10–12 měsíc (2,9 kg–5 kg): 44–58 g nebo 23–37 g + 1 kapsička