Sera micron 50 ml

Číslo produktu: 1000012886

Sera micron jemně práškové růstové krmivo pro všechny mladé ryby jikernatých druhů.

89,00 Kč

plus poštovné

(1 780,00 Kč * / 1 l)
Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Vlastnosti krmiva
Bohaté na bílkoviny, S omega 3 a 6 mastnými kyselinami, Vitalita a vitaminy
Zvláštní potřeby
Imunitní a obranný systém, Srdce a krevní oběh, Těhotenství a odchov
Značka
Sera
Aktionsnummer
4687
Zvířecí druh
Süßwasserfische

Práškové krmivo pro ty nejmenší k odchovu potěru a krmných zvířat

Ideální první krmivo pro zdravý růst nejmenších rybích larev, mladých ryb až do velikosti 6 mm a larev obojživelníků. V důležité fázi odchovu dodávají řasa spirulina, kril a krevety vysoce kvalitní proteiny a karotenoidy, které zvýrazňují barvy. Skvěle se hodí i k chovu krmných zvířat, jako jsou nauplie artemie nebo kopepody.

Koncept VIP – nejlepší přírodní ochrana vašich fantastických ryb

Imunitní systém ryb lze podpořit například doplněním betaglukanu (výtažků z kvasnic) – Ryba bude mnohem méně náchylnější na různá onemocnění, bude zdravější a prožije kvalitnější život. Intenzita pigmentů se dá zvýšit přidáním určitých rostlin, jejichž sekundární obsahové látky působí kladně i na celkovou látkovou výměnu ryb. Známé nenasycené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem působí pozitivně především na buněčné membrány nervových buněk, srdce a oběhový systém. Jako esenciální mastné kyseliny musí být přijímány s rostlinnou a živočišnou potravou a jsou obsaženy v krmivu Sera.

S°vitamíny, které působí jako katalyzátor v°metabolismu ryb a které pro aplikaci speciálně mícháme, dosahujeme lepších výsledků než s°hotovými směsmi, které tvoří základ krmiv jiných výrobců.

Složení

Spirulina, moučka z krilu, rybí moučka, krevetová moučka, pšeničná mouka, bylinky, vojtěška, kopřiva, pivovarské kvasnice, kaseinát vápenatý, mořské řasy, petržel, paprika, špenát, olej z rybích jater, blešivec, mrkev, prášek z celých vajec, moučka ze slávky zelenoústé, česnek. Barviva schválená ES.

Doplňkové látky

vit. A: 6 500 IU, vit. B1: 6 mg, vit. B2: 15 mg, vit. C: 95 mg, vit. D3: 350 IU, vit. E: 25 mg

Analytické složky

Hrubé bílkoviny: 54,7 %, Hrubý tuk: 7,6 %, Hrubá vláknina: 7,8 %, Hrubý popel: 8,6 %, Vlhkost: 4,3 %

Informace o použití
Krmte v menších dávkách až 6× denně.