Tetra FR 6 krmicí kroužek pro všechna akvária

Číslo produktu: 1000038879

Tetra krmicí kroužek umožňuje cílené krmení na požadovaném místě. Kroužek se hodí pro všechna akvária.

99,00 Kč

plus poštovné

Ihned k odeslání, dodací lhůta 1-3 pracovní dny.
Klasifikace nebezpečnosti
N
Typ vody
Mořská voda, Sladká voda
Značka
Tetra

Kruhová krmítka se používají pro cílené krmení na požadovaném místě. Poskytuje to několik výhod, které je třeba blíže vysvětlit. U této varianty krmítka Tetra přitom najdeme veškeré výhody a vlastnosti, jaké si od takovéhoto příslušenství slibujeme. Největší a nejoblíbenější výhodou je to, že při krmení na jednom místě můžeme rybičky u vodní hladiny dobře pozorovat. Navíc si rybičky na místo krmení rychle zvyknou, a pokud je zde budete krmit pravidelně, navyknou si připlavat sem samy.

Další velká výhoda je spojena s kvalitou vody v akváriu. Kruhové krmítko zabraňuje tomu, aby v akváriu zůstávalo nesežrané krmivo, zachytávalo se mezi akvarijními rostlinami a ucpávalo filtr. Takovéto krmivo by se pomalu rozpouštělo a živiny v něm obsažené by přecházely do vody: Riziko růstu vodních řas! Kruhové krmítko tedy nabízí více užitku než jen pouhé pozorování rybiček. Navíc se použije vždy jen tolik krmiva, kolik rybičky skutečně zkonzumují, takže kruhové krmítko šetří krmivem.

A poslední velkou, inovativní výhodou tohoto modelu je kloub s tyčkou, který vyrovnává kolísání hladiny vody. Nezáleží tedy na tom, zda je v akváriu o dva centimetry vody víc nebo méně. Pomocí přísavky lze kruhové krmítko umístit na libovolné místo na stěně akvária – podle toho, kde chcete své rybičky pozorovat.

Podrobnosti produktu:

  • S přísavkou a kloubem s tyčkou pro vyrovnávání výkyvů výšky hladiny
  • Kruhové krmítko o průměru 6 cm

Built with love by IT-Verticals